Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 23 říj 2019, 17:46

Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 97 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další
 Síň Slávy 

18. kolo vyhraje...
...Chekyho páračí vejce. 10%  10%  [ 1 ]
...Vikyino mládě párače. 70%  70%  [ 7 ]
...UnderCageův luk. 20%  20%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 10

Síň Slávy 
Autor Zpráva
Drancíři (5. lvl)
Drancíři (5. lvl)

Příspěvek Re: Síň Slávy
Vyhlášení výsledků 13. kola

1. Chekotayův living-postapo oštěp 50% 50% [ 4 ]
2. Moghovy Ice cold štucne 13% 13% [ 1 ]
3. Chekotayův malý kotlík 0% 0% [ 0 ]
4. Moghova nášlapná mína PP Min - D 38% 38% [ 3 ]
Celkem hlasů : 8
-----------
Příznivcům děkuji, sklízím 30 xp. a těším se, až někdy společně otestujeme bojové schopnosti oštěpu.
-----------

Nominujte své výrobky pro 14. kolo.

14. kolo už mělo dávno skončit, ale když v něm nic není...

Zvláštní cena pro 14. kolo: Na Podzimní patrole se vám bude hodit zápisník, a proto každý, kdo nominuje do 14. kola Síně slávy svůj bitevní deník, zápisník, poznámkový blok, bude hned ohodnocen pěti expy. Podmínkou je samozřejmě postapo vzhled, nebo vlastní výroba, a hlavně: Musí jít o deník konkrétní herní postavy.

03 říj 2012, 21:02
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brahmína

Tohohle topicu jsem si všiml až teď.. před nějakou dobou jsem vyrobil falloutí rádio, zdobí mi dílnu. Koncept počítá se zesilovačem na baterie a přehrávačem, který by z mp3 dokázal oživit larpík falloutími klasikami. A aby se neřeklo, tak má i několik skrytých funkcí (tlačítka po stranách), ale ty zatím neprozradím.

Nejsem aktivní templář a nevím, jestli pro mě má smysl se zapojovat do soutěže, ale rád bych, aby mi konečně nějaká akce vyšla a já mohl tento item přitáhnout.

Designově je to staré bakelitové rádio, vnitřek je 90% vlastní úprava, jsou dostavěny z prešpánu tři stěny a nahoře je přidána falloutí dekorace (prastaré vazko na lyže a jakési části po pradědečkovi instalatérovi.

Obrázek

Mezi plánované předměty do budoucna patří očko enklávy :)

04 říj 2012, 23:40
Zewell (4. lvl)
Zewell (4. lvl)

PipBoy v 0.00.1

Nelicencovaná verzia populárneho amerického zariadenia firmy VaultTech pre východný trh. Oproti originálu je plne analógový, môžu vám pod nohami vybuchovať EMP granáty a zariadenie zostane plne funkčné.
Image
Vonkajší rám je z pevného vode odolného, ľahko umývateľného materiálu.
Image
Celkovo však tento model vode odolný nie je a citlivé vnútorné súčiastky treba pred vlhkom chrániť.
Image
Základnou funkciou prístroja je tvorba poznámok užívateľa (v origináli tzv. questbook). Záznamový priestor aj rýchlosť zapisovacieho zariadenia je takmer totožná s originálnou verziou.
Image
Zariadenie obsahuje podrobnú mapu sveta (resp. tej časti, v ktorej má po apokalypse civilizácia šancu prežiť)
Image
Samozrejmosťou je zobrazovanie aktuálneho času a dátumu (túto časť zariadenia treba pre správnu funkčnosť denne nastavovať podľa manuála na obsluhu str. 35 odst. 8)
Image
Zariadenie je schopné načítavať a ukladať záznamy z holodiskov (kompatibilnej verzie 0.00.1) - na obrázku holodisk "Drancířske mapové značky"

03 lis 2012, 21:50
Zewell (4. lvl)
Zewell (4. lvl)

chekotay píše:
:rofl: :ano: To je hodně pěkné! Ještě tam můžeš přidat funkci kompas (buď klasický náramkový kompas, nebo plochá buzola, nebo knoflíčkový kompas od ťamanů), svítilna (LED klíčenka) a dálková signalizace (píšťalka a tabulka Morseova kódu). :-)

Časom ho asi budem ešte trochu vylepšovať na verziu 0.00.2 takže tie nápady zahrniem
chekotay píše:
Šité je to z koženky?

Obetoval som na to jednu z mojich malých poľných vz. 80

03 lis 2012, 22:45
Drancíři (5. lvl)
Drancíři (5. lvl)

Na obrazovce vidíš obličej jakéhosi kripla. Moment, tento terminál je vypnutý!Když vichr rozežene příkrov mraků a popílku, vykoukne ostré slunce, jehož paprskům již nestojí v cestě žádná ozónová vrstva a jež v létě dokáží pořádně připéct. Každý pustinář nosí na hlavě nějakou pokrývku, aby se vyvaroval spáleninám pleše, či dokonce úžehu, jenž může být v Pustině osudný. Klobouky, kšiltovky, přílby... nebo alespoň šátek. Nováčkové v řadách Drancířů fasují alespoň jednoduchý baret z obarvené ovčí vlny, který nosí do doby, než získají něco lepšího.

Když jsem takhle u kontejneru mnul mezi prsty kabát ve složení 80% vlny, 20% akryl, uvažoval jsem dlouho, co s ním, ježto sami jsme kvalitními kabáty saturováni a žádnou další ženu potřebující kabát jsem neznal. Nakonec mne napadlo vyzkoušet samotnou práci s vlnou. Vystřihl jsem si kousek a zkoušel jej skládat a tvarovat. Pak jsem ze zad vystříhal mnohem větší kus, jenž jsem namočil a nechal trochu vytvarovat na talíři. Také jej bylo zapotřebí obarvit (pračka a barva na látku), aby byl správně drancířsky černý. Moc to nešlo, tak jsem poskládal okraje a sešpendlil je. Následně jsem vystřihl pruh silného plátna dle obvodu své hlavy, sešil jej v okruží a vsadil dovnitř baretu coby okraj. Ten jsem následně prošil a tak upevnil sklady. Další prošití jsem začal na dva prsty nad prvním, ale to je spíš jen ozdobné. Na čele jsem nakonec vyšil stříbrnou nití drancířský znak, s čímž mi pomohla viky.
Baret sedí docela dobře, není to sice ani klasický, ani vojenský baret, takže nejde moc dobře tvarovat, ale jako základní pokrývka hlavy chránící v Pustině před úžehem a v rozvalinách před prachem ze stropu dostačuje. Navíc je to univerzálně použitelný doplněk v týmové barvě dotvářející charakter Drancířského kostýmu, což je fajn. Na operaci Paranoid II jej nosila postava Unbekannt Soldat, kurýr Velitelství (foto vpravo).
ImageImageImageImage
ImageImageImage

(Zkusím v blízké době dodat lepší fotku. Jen jsem to tady nechtěl nechat coby souboj pouze Henryho a Mogha. :) )

04 lis 2012, 12:10
Zewell (4. lvl)
Zewell (4. lvl)

chekotay píše:
Myslel jsem si, podle struktury, ale ta barva mne ošálila.

Osvetlenie + uhol fotenia, nijak som nedofarbovl.

Inak základ (zápisníček+mapa) je podľa návodu, papier "zostarený" kávou. "Dosky" z kartónu, obal z gumotextilu, hodinky a kalendár zatiaľ pripevnené len lepiacou páskou (1. po týždni ničnerobenia som to chcel mať už v užívatelsky funkčnej verzii, 2. hodinky by som rád nahradil digitálkami aby verzia 0.00.2 bola aj s budíkom - hoci tu mám dilema, lebo tým stratím výhodu plne analógového modelu (hoci reálne to nie je ani teraz, hodinky sú na baterku a nie naťahovacie))

04 lis 2012, 12:57
Drancíři (5. lvl)
Drancíři (5. lvl)

Uzavírám nominace pro 14. kolo!

Účastní se:
1. Henryho Postapo náramek
2. Moghův analogový Pip-boy
3. Chekotayův baret

Důležité: Hlasujte!

Současně zahajuji nominace pro 15. kolo.

21 dub 2013, 13:22
Drancíři (5. lvl)
Drancíři (5. lvl)

Vyhlášení výsledků 14. kola

14. kolo
1. Henryho Postapo náramek 14% [ 1 ]
2. Moghův analogový Pip-boy 57% [ 4 ]
3. Chekotayův baret 29% [ 2 ]
Celkem hlasů : 7

Vítězí Mogh, za což získává 30 xp. (myslím, že možnost "+1HB na příští akci můžeme z pravidel vypustit) a k tomu 5xp. speciální odměny za deník/zápisník.

02 čer 2013, 12:05
Šílející brahmína

Zdravím. Při hraní Ressurectionu na mě občas vykouklo prázdné nahrávací okno s číslovkou třináct a dneska ráno mě napadlo, že si vyrobím vlastní Vault nášivku. Vyrobit jí nebylo až tak složité, cca hodina teorie a praxe, což znamená nejdřív nápad, pak shánění materiálu po bytě, jako jehlu a niť a kusy látek, pak vystřihnout z modré látky obdélník, zapalovačem ohořet okraje, aby se nášivka netřepila, podle vzoru Fallout nahrávacího okna vystřihnout číslovky (trojka se mi povedla až napotřetí, i když obojí čílsa nejsou kdovíjak přesná), a pak už číslovky jen našít žlutou nití. Nášivku je možno vidět na límci Vault kombinéz, jejich rukávech a zbrojích Vaultích stráží.
Obrázek
Obrázek

27 říj 2013, 14:07
Drancíři (5. lvl)
Drancíři (5. lvl)

Rozhodl jsem se vstoupit do duelu s Henrym, a to... nášivkami! To nikdo nečekal. :)
Prostě jsem si řekl, že drancíři by jistou malou míru uniformity mít měli, a tak jsem nasekal nášivky pro celý tým. Je to bavlněná látka (většinou stejná, jako pro drancířské šátky, ale něco málo jsou zbytky ze zásob), obšitá na stroji, znaky nasprejované přes jednoduché šablony.
Image
Image
A tady už je má Justy našité:
Image

23 úno 2014, 12:55
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 97 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další