Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 17 úno 2020, 05:01

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 137 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Další
 zima 71: Beskydská patrola IV: Beskydské bloudění 

Hodnocení akce:
1 86%  86%  [ 6 ]
2 14%  14%  [ 1 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 7

zima 71: Beskydská patrola IV: Beskydské bloudění 
Autor Zpráva
Zewell (6. lvl)
Zewell (6. lvl)

Příspěvek Re: Beskydská patrola IV: Bílé peklo
Kanady moc nedoporucuji, dost brzo promrznou a potom te chladi...
Ad alkohol, dnes jsem to kostoval a neni to takova tragedie :D, mam toho nakonec 4l ale po rozredeni to bude 6l. Urcite vemu sebou...

16 lis 2011, 17:37
Šílející brahmína

Ponožky z ovčí vlny, nejlíp dvojitý a je vystaráno :-) Hlavní je, aby kanady byli nakrémovaný. Bohužel nemám na top zimní model z goretexu :lol:
Vršek, to jako bundu, už jsem víceméně pořešil. Našel jsem ve skříni kabáto-bombera po mother, ve stylu us army, s rúznými nášivkami a kapucí s bílou kožešinou, má to dost postapo vzhled (po těch letech, mám takovej dojem, že mi říkala, že je to ještě z tuzexu). Překryju tím to vz.95 kongo a bude. Přes kalhoty vz.95 zimní nasadím staré rozedrané olivové kalhoty (ty už taky leccos pamatujou..). Kromě toho jsem si před týdnem v army marketu koupil camel bag, prý do zimy, no uvidíme..
Řepa: Měl jsem možnost si koupit úplně novou brokovnici, model, co máš ty, za sníženou cenu. Ted' máš asi bud' radost, nebo mě zabiješ, ale co se dá dělat :-D

22 lis 2011, 15:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Párač (4. lvl)
Párač (4. lvl)

Hola hej, kvér nech Henry doma! Minule jsem Colta bral bez koulí, jen jako doplněk kostýmu. A dle pravidel pro zimní akce by stejně nefungovala žádná krochna. Broknu si klíďo vem, ale kule nech doma.
Já musím pořešit mesr, kopí se loni osvědčilo, tož pojede znovu (beztak ho mám pořád v kufru auta :-D ).
Camelback nedoporučuju. Loni mi zamrzla voda v hadici a byl mi na dvě věci. Přemýšlím, že bych ho hodil pod bundu, jako opravdový hrb, a hadici mít taky schovanou, ale nejsem si jist výsledkem. Feldflaška to jistí!

24 lis 2011, 18:30
Drancíři (2. lvl)
Drancíři (2. lvl)

Tak mě Řepa docela úspěšně přemlouvá, abych se také zůčastnil. Ale sakra, já jsem na tom ještě hůř jak Henry. :lol:
Jo, technická. Co si budeš účtovat za odvoz-přívoz, Řepo? Abych začal šetřit. :-)

25 lis 2011, 11:19
Drancíři (5. lvl)
Drancíři (5. lvl)

Výstrojní výpomocná jednotka Chekotay nabízí své služby, ale hlaste se o ně během zítřka, to budu na skok doma, tak můžu něco přichystat, případně ještě dnes přes noc a zítra ráno, ohledně věcí, co bych bral z Brna.
Na chatu bych měl jet autem po vlastní ose, takže bych to měl pobrat, kdyby ne, naváže se Řepovi na zahrádku. :-)

Nabízím:
- Péřový spacák
- Dva drancířské zimní maskovací overaly (jeden pro Erika, jeden pro Justyho)
- Vatovaný kabát Lászlo Fernzéhena
- Nějaké pletené kulichy
- Zateplené kalhoty o dvě čísla větší a šle
- Zateplená bunda - ajzboňácká klasika
- Nějaké ty fusekle tuším.
A možná ještě něco, pohledám.

25 lis 2011, 17:32
Párač (4. lvl)
Párač (4. lvl)

Henry - z práglu 700 tam a zpět
Erik - 500 tam a zpět
Topení, nově vyměněné brzdy, nové zimní gumy, nový kabinový filtr (ten PA humus, co v tom byl raději nechtějte popsat, to jsme celou dobu dýchali :ble: ), aktualizovaný metalový playlist :rock: . Dále je v ceně zpáteční letenka a zastávky na záchod. Ještě doufám, že se připojí jeden človíček, abych měl auto tak akorát našlápnuté.
A spím venku :rock:

25 lis 2011, 18:05
Drancíři (2. lvl)
Drancíři (2. lvl)

Čekotaj! Vezmu tě za slovo, s tím overalem, spacákem (V tom mém, jak jsem nebral karimatku, tak mi druhý den byla zima v srpnu, co teprv prosinec.) a pokud myslíš, že bych se do toho vešel, bundou a gatěmi. Na oplátku bych ti mohl něco narychlo vykovat, kdybys něco chtěl. :)

Což mi připomíná, měl bych si asi ukovat kopí, že? A sehnat svítítko... A tohleto, a támhleto...

Řepa: Olrajt, seženu si boty od některého z chlapů z rodiny, my jsme všichni stejní a jedu! :rock: A natahal jsi tam nějaký heavy metal pro mě, prosím prosím? :D

Jaké vlastně bude celkové složení?

25 lis 2011, 18:42
Drancíři (5. lvl)
Drancíři (5. lvl)

Kdyby sis ukoval kopí, byl by to luxus. Ale uvědom si, že celou tu cestu ho nepotáhneš, takže si vyrob jen hlavici, ke které ratiště seženeš už u nás a pak to jen připevníš rychlořeznými vruty do dřeva.
Finální sestavu bych chtěl znát nejpozději 20.12., abych mohl případně poladit drobnosti a možná i nějaké ty qesty. :)
A já snad konečně pozítří dodělám nový oštěp z rakousko-uherského bajonetu. :rock:
A podumám, jaké kované výrobky z Erikovy dílny by se nám šikly. :-)

25 lis 2011, 20:51
Párač (4. lvl)
Párač (4. lvl)

Playlist - přibyla Arkona, Rammstein, nějaké další záležitosti, a že si to ty, fouknu tam i Hammerfall :-D . A mám novinku, jmenuje se to Mortemia, zajímavé to posloucháníčko. Ale dosti OT - poslední člověk bude buď otec Miroslav, nebo Chrome Red. Záleží na každém z nich, zda-li se přihlásí.
Hm, a to tam budu jediný cyp s larpovou zbraní :-? , já si snad kvůli vám přibalím teleskopák a ninjato (trapně maskované jako důstojnická šavle). Vzhledem k tomu, jak je dorasované, bude vypadat dostatečně PA :rock:

25 lis 2011, 21:17
Drancíři (2. lvl)
Drancíři (2. lvl)

Řepo, tak já ti něco zbuším. :) Chceš? (OT: Hammerfall pokládám spíše za power metal, nemáš tam nějaké Iron Maiden? Či Manowar, Halloween? Ale co, ono je to vlastně jedno, hlavně že metal. :-D ) Nevím tedy sice, jak jsme na tom na kovárně s přebývající ocelí, ale řekl bych, že na dvě kopí se tam najde. A kdyby ne, já si vystačím s železem. :)

Čekotaj: Dobrá tedy, s tím ratištěm je mi to jasné, neboj. Jen bych se otázal na počet děr na vruty. A na rozmyšlenou máš deset dní, potom budu týden na kovárně a do nového roku se tam nedostanu. :) S finální sestavou to je teď asi ještě nejisté, to je jasné, ale alespoň "adepty" bys říci nedokázal? :-)

25 lis 2011, 22:03
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 137 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Další