Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 23 říj 2019, 17:20

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 Zima 2272: Pátá zimní patrola 

Plus mínus, výhledově?
Tři dny v Beskydech. 50%  50%  [ 3 ]
Tři dny v Brech. 33%  33%  [ 2 ]
Pět dní v Brdech. 17%  17%  [ 1 ]
Jeseníky. 0%  0%  [ 0 ]
Vysočina. 0%  0%  [ 0 ]
Bílé Karpaty. 0%  0%  [ 0 ]
V každém případě zůstanu doma a budu koukat na World of Whorecraft. 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 6

Zima 2272: Pátá zimní patrola 
Autor Zpráva
Drancíři (5. lvl)
Drancíři (5. lvl)

Příspěvek Zima 2272: Pátá zimní patrola
Tak jak to předběžně vidíte? Nehlasujte, co byste chtěli, ale co vidíte reálně (dovolené, ano, ne? dojezd, $$$ -> ČD, atd.).
Vypadá to tak, že Řepa do Slezska nepřijede, takže Beskydská patrola by byla bez něj.
Pokud pojedeme do Brd, tak 1 den padne na cestu tam a 1 den na cestu zpátky. To platí pro všechny, kdož bydlí dál než v Praze.
Akce by byla patrně mezi Weinachten a Silvester.
Kdyby se šlo na Beskydy, byl by to přechod, tzn. 3 dny venku, dvě přespání na rozdílných místech, tahání plné výstroje sebou.
Ale bonus: Šli bychom hřebenovku a zašli bychom do vnitřního pásma hor, tedy do míst, kde to už vypadá opravdu hezky a kdy naše zmrzlá těla rozporcují vlci. :) (šance, že potkáme stopu, je mizivá, ale však aj loni jsme potkali stopy medvídka)
Kdyby se šly Brdy, tak nevím. :-D Ale něco bych s Řepou vymyslel.
Definitivní info bude asi zase až na poslední chvíli, tzn. někdy na přelomu X. a XI. měsíce.

12 zář 2012, 21:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brahmína

Příspěvek Re: Zima 2272: Pátá patrola
s dovolenou to bude naprdlacku jak dycky (kdyz vim na kdy budem planovat, muzu zacit eliminovat protivniky). jak to vychazi ted na dny ty svatky? co je pro koho realnejsi (ktere presne dny)?
pokud pocitame takhle dopredu se spanim venku, super. brdy mi nevadi, henry taky nebyl proti.
(jeseniky jsou fajn, ale bylo by mozna problem najit neco bez lavin a zaroven turistu, myslim. vysocinu projitou nemam vubec. beskydy klasika - zalezi, kolik lidi bude ochotnych zaplatit za listek nekam dal, rek bych, ze po svatcich asi pro mnohe problem).
p.s. WoWh je stary!

14 zář 2012, 09:15
Osamělý střelec (3. lvl)
Osamělý střelec (3. lvl)

Mohu kdykoli a kamkoli, nemám preferencí (snad jen, na Vysočině by byl trochu problém zajít mimo lidi + by nemusel být sníh, přeci jen je docela nízko).

14 zář 2012, 13:21
Zewell (4. lvl)
Zewell (4. lvl)

Hlasoval som za Beskydy. Biele Karpaty môžem kedykoľvek. Do Brdov by som bol ochotný zájsť na 5 dní (+cesta). Dovolenky mám akurát, len by to chcelo mať pevný termín minimálne už začiatkom novembra. Osobne by som skôr preferoval medzi silvestrom a troma kráľmi, ale po vianociach to hádam tiež pôjde.
A v prípade, že sa pôjde do Beskýd bez Řepu, mohli by sme mu potom aspoň vliezť do zadku

15 zář 2012, 15:26
Zewell (6. lvl)
Zewell (6. lvl)

Mě to je úplně jedno. Proto jsem nehlasoval. Rád s váma umřu, kdekoliv. Jinak Jeseniky a turisti? Kde jsi na to přišel? Až na Praděd a Králíky jsou to hory kde nepotkáš celý den nikoho. A žije tam můj brácha, který by nas mohl v případě nouze v pohodě ubytovat.

16 zář 2012, 18:28
Drancíři (5. lvl)
Drancíři (5. lvl)

Livjatán píše:
Mě to je úplně jedno. Proto jsem nehlasoval. Rád s váma umřu, kdekoliv. Jinak Jeseniky a turisti? Kde jsi na to přišel? Až na Praděd a Králíky jsou to hory kde nepotkáš celý den nikoho. A žije tam můj brácha, který by nas mohl v případě nouze v pohodě ubytovat.

Jesenická trasa by byla volena tak, abychom se ubytovali v nějakém pěchotním srubu. Ale moc to tam neznám, tak se mi do toho v zimě moc nechce.

17 zář 2012, 15:46
Brahmína

jo, v jesenikach mam taky cast rodiny a neco sme tam sjezdili na prknech. urcite by se dalo udelat dost tras (bez lidi) ale chtelo by to tak fajn co do vyhledu do krajiny, zajimavych mistecek apod. (v techhle smerech mi to vzdy prislo docela dobre resene ty trasy).

17 zář 2012, 15:56
Vemeno

Příspěvek Re: Zima 2272: Pátá zimní patrola
Jelikož jsem z BEskyd hlasoval sem pro beskydy.

06 říj 2012, 08:21
Šílející brahmína

Dneska jedu do brd:)

06 říj 2012, 09:22
Párač (4. lvl)
Párač (4. lvl)

Hou, to je výběr :shock: Beskydy letos u mě padají. Sice jsem se asi z nejhoršího zmátořil, ale rozpočet je neúprosný. Řeknu to takto - Brdy v poho, Vysočina snad taky. S dovolenou to bude divoké. Mám jí spousty, ale tou dobou budou inventury a i loni jsem mezi svátky chodil do háku. Nebýt toho, že se na mě boss slitoval, nemohl jsem ani na loňskou patrolu.
Budu flegmatická lemra a říkám, že se přizpůsobím rozhodnutí většiny.

13 říj 2012, 11:45
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další