Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 23 říj 2019, 16:17

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 137 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další
 zima 71: Beskydská patrola IV: Beskydské bloudění 

Hodnocení akce:
1 86%  86%  [ 6 ]
2 14%  14%  [ 1 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 7

zima 71: Beskydská patrola IV: Beskydské bloudění 
Autor Zpráva
Drancíři (5. lvl)
Drancíři (5. lvl)

Příspěvek zima 71: Beskydská patrola IV: Beskydské bloudění
26. 12. - 28. 12. 2011
Komorní Lhotka
Celodenní pochod v ose Bzučák - Godula - Ropička - chata Ateliér - zpátky zhruba po trase, jakou jsme minule šli na Ropičku. Plus mínus deset kilometrů či obtížný terén, podle počasí.

Tam kde líný nedojde a hloupý netrefí!
Image

14 čer 2011, 08:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Šílející brahmína

Příspěvek Re: Beskydská patrola V: Bílé peklo
samozrejme bych rad jel, ale letos koukam vychazi svatky idiotsky na vikendy (krom 26, pokud teda plati tohle: http://kalendar.pohotove.cz/2011/12/ )a nevim jestli budu mit jeste nejakou dovolenou. tak pripadne az to bude aktualnejsi, poprosim o nejaky casovy plan akce, at si to muzu zkusit nejak domlouvat, pripadne si aspon nejaky den vysetrit.

30 črc 2011, 13:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Párač (4. lvl)
Párač (4. lvl)

Příspěvek Re: Beskydská patrola V: Bílé peklo
Hej, tuhle akci vynechat nemůžu! PA Vánoce ::CHEER ! Pojedu buď za Hanse, nebo za Vlka. Chlupáč má sice zimní výstroj, ale mám dojem, že by z něj osazenstvo dostalo záchvat :banan: . Samozřejmě odvoz lidí je samozřejmost 8-)

30 črc 2011, 17:56
Drancíři (5. lvl)
Drancíři (5. lvl)

Příspěvek Re: Beskydská patrola IV: Bílé peklo
Problém: V prosinci je Boží hod Vánoční v sobotu, 25. je v neděli a pak je pracovní týden, až 31. je sobota. Protože mnozí z nás jsou (nebo doufají že budou) zaměstnaní, představuje toto nemilou obtíž. Taky je problém, že nevím, zda bude otevřena cílová hospoda, ta, co nám již tolik let uniká... No ale to v nejhorším ověřím v prosinci telefonem.
Takže zatím to vypadá, že se slezeme v pátek 30.12., hlavní pochod proběhne na Silvestra - nevím, asi opět oželím postapo atmosféru a naplánuju návrat za tmy, abychom viděli, jak o půlnoci rozkvete podhůří, protože pokud bude špatné počasí (tzn. jasno a bez sněžení), tak to bude magnificentní pohled - a domů pojedeme prvního a hned zase do rachoty.
Toto datum má výhodu možné scénky, kde se Drancíři a Oceláři hádají, jakého dneska vlastně je a dokládají to svými záznamy a výpočty. :-)

Kdo už byl na Patrole, ten ví. Trasa na letošek ještě není nijak zvlášť proplánovaná, ale je celkem jisté, že na Prašivou (dřevěný kostel a medvěd za dveřma) letos nepůjdeme. Možná navštívíme oltář Lesních duchů na vrchu Lipí, kde loni vědma konala obřad, jenž nám pak zajistil dvě otevřené hospody a nemrtvého Jarkelda k tomu. :-D Spíš však se odkloníme letos od turistických stezek a povedu vás lesnickými cestami a také jen lesem, ještě víc, než loni. Konečnou verzi trasy nemá smysl plánovat, dokud nenapadne sníh, když ho bude jen po kolena, tak cestu natáhneme, když ho bude nad pás, tak zkrátíme. :o) Počítejte, že to bude maximálně tak dlouhé jako loni, ale možná přes kopec (loni jsme šli nahoru a pak hřebenovku), do vedlejšího údolí, které je překrásné a kde jsem narazil na stopy vlků...
Smrtící úvod z loňska se asi nebude opakovat, ale nespoléhajte na to. :-)

Cílem je toto:
ImageImage
a užít si tohoto:
ImageImage

Tak nějak jsem nakloněn tomu zvolit méně náročnou trasu a strávit více času v hospodě, na druhou stranu to zase bude záhul od rána do noci.

Kdo neví, o co jde: Beskydská patrola je zimní (zatím) atmosférický pochoďák ve stylu retroturistiky, takže postapo bez boje a se slabým příběhem, stojící plně na dvou věcech: Na prožitku dokonale krásné přírody zimních Beskyd, nejdivočejšího, a přitom tak něžného pohoří České republiky, a na vyčerpávající fyzické námaze dané tím, že člověk-hráč je omezen templářskými pravidly co do výstroje, potravy a chování.

Motivační video z jedničky: http://www.youtube.com/watch?v=_rNokArfzoE&NR=1

09 zář 2011, 18:23
Zewell (4. lvl)
Zewell (4. lvl)

Tento týždeň som si vyžobral dovolenku na 26.-28 :-D Tak hádam mi to prehodia.
Čo sa týka záväzného prihlásenia tak ešte dosť váham - čítal som si postrehy z akcie a celkom ma desia. Som dosť zimomravný a už prespať na Methancity mi robilo problém a to tam ani nemrzlo :oops:

09 zář 2011, 18:32
Zewell (4. lvl)
Zewell (4. lvl)

Tak dovolenka preložená - snáď mi v Beskydoch neumrzne žiadna dôležitá časť tela :)

27 zář 2011, 19:42
Šílející brahmína

ok, budu pocitat se silvestrem, ale nevim jak to budu mit s tou dovolenou. budu se snazit jet. doufam ze zakvasi zas nejaky rybiz...

28 zář 2011, 18:54
Drancíři (5. lvl)
Drancíři (5. lvl)

Já už kvasím, co mi kde přijde pod ruku a pro letošní Patrolu mám zase pro změnu já nějaké linoleum - sklepní nálezovku s podezřelým obsahem, patrně předválečná kvalita místního páleníka. :-D

28 zář 2011, 19:56
Šílející brahmína

toho meho truňku se moc nevypilo loni... tak s nalezama opatrne, at to taky pak nevlacis domu. :)

28 zář 2011, 23:00
Párač (4. lvl)
Párač (4. lvl)

OK, počítejte se mnou i na Silvestra :twisted:
Jelikož jsem u jiného zaměstnavatele, v pravdě nemám páru o tom, jak dlouhou dofču dostanu. Ale já si to nějak zařídím!

Předběžné rezervace místenek: Otec Miroslav, Henry, Chrome Red, Eric, Viky. Tož chalani, pomalu a jistě se dohadujte, bo toliko lidí do Panzerkampfwagenu nenacpu. To je na dva auťáky...

30 zář 2011, 16:18
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 137 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další