Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20 črc 2019, 16:44

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
 Léto ´69: Operace Zubaté ostří 

Hodnocení akce
1 20%  20%  [ 1 ]
2 20%  20%  [ 1 ]
3 60%  60%  [ 3 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 5

Léto ´69: Operace Zubaté ostří 
Autor Zpráva
Drancíři (5. lvl)
Drancíři (5. lvl)

Příspěvek Léto ´69: Operace Zubaté ostří

Podzim 2268 AD.
Místek
Základna Útočných sborů Enklávy "Sokolík"
Pršelo. Déšť řezal zemi v dlouhých mokrých provazcích radioaktivního, kyselého spadu, a přece v tom byl kus surové něhy, s jakou splývala země, voda a vzduch. V kopcích, v Beskydech, jsou bouře nádherné. Miluji déšť.
Vojákům ovšem stěžuje evakuaci.
Vertibird v barvě břidlicové šedi bravurně přistál na vyklizeném heliportu u břehu Ostravice, a několik postav v ochranných oblecích se k němu ihned rozběhlo, táhnouce za sebou vozík naložený khaki bednami. O pár metrů dále jiný vertibird vystoupal do minimální letové výšky a zamířil severozápadním směrem.
"Poslední kakao, paní," vyrušil mne z rozjímání hřmotný seržant v dlouhém šedivém kabátu. Vděčně jsem přijala nabízený nápoj. Kuchyňka je již také rozložena, naskládaná do beden a připravená k odletu. Byla mi zima, vlhký vítr profukoval jak plášť z medvědí kůže, tak tlustý svetr z mikrolinových vláken pod ním.
Poručík, jehož ruce třímající zářící laserové značkovače se jen tak míhaly, navedl na přistání další vertibird, který se právě vyloupl z těžkých mraků. Vojáci strhli poslední přetlakový stan a během dvou minut jej sbalili. Uhnula jsem, když kolem mne začali vynášet zdánlivě nekonečný proud beden zevnitř budovy.
"Poslední stroj je na přibližovacím kurzu," pronesl plukovník stojící za mými zády. "Do dvaceti minut to tady definitivně uzavřeme."
Přikývla jsem a ještě jednou se zahleděla k blízkému obzoru, jako bych dokázala za těmi masami vody a mraků spatřit obrysy Beskyd, které mi tak přirostly k srdci.
"Zamilovala jste si ty hory, co?" řekl a opřel se o okenní rám vedle mne. Rám ze zahnědlého, dvě stě let starého polypropylenu zapraskal.
"Hory... i lidi," odvětila jsem. Podíval se na mne úkosem, jako by uvažoval, jak někdo může mít rád pološílenou sběř zvířeckých divochů.
"V okolí Trosek Prahy se to také jen hemží kdejakými podivnými skupinkami."
"Tam to bude jiné. Viděla jsem záznamy, tamní okolí je silně zamořené. Lidé tam jen těžko přežívají. Tady... tihle "divoši" dokáží žít naplněné životy v podmínkách, které by zlomily i tak silného muže, jako vy, plukovníku."
"To nepopírám," pronesl pomalu. "Na druhou stranu, ty jejich krvavé rituály... no, však můj názor znáte, doktorko. Měli jsme je vyhladit, dokud to ještě šlo."
Zakroutila jsem hlavou. "Jak se jednou dostali do kopců, už je odtamtud nic nyvštípe, to mi můžete věřit!"
Jen něco zavrčel a na chvíli byl klid. Odstartoval další vertibird. Počet lidí pohybujících se v okolí nepřesáhl dvacítku.
"Hlídky včera zachytily narušení vnějšího okruhu," začal plukovník sám od sebe. "Nejspíš právě ti vaší divoši. Jako by věděli, že jsme dezaktivovali minová pole a vypnuli elektřinu v drátech."
"Dost možná to vědí. Jsou schopní. Opravdu, schopnější, než byste čekal."
"Myslíte, že se odváží i sem?"
"Budou tady dřív, než se ztratíme z dohledu," řekla jsem s přesvědčením.
"Tomu nevěřím!" zasmál se plukovník. "Tihle primitivové! Bojí se míst, kde se setkali s obrannými systémy ještě dlouhá léta poté, co základnu opustíme!"
"Tihle jsou jiní. Jsou to hrdí lovci z Beskyd. Lovci lebek. Pouze jsme je zatlačili, plukovníku, zatlačili do lesů a údolí, kam už jsme na ně nemohli. Nevěřím, že jsme jim skutečně způsobili takové ztráty, jak jste psal ve svých reportech. Podle mého odhadu nebyly ztráty místních větší než deset procent."
"To není možné! Rozprchli se po prvních vyhlazovacích výpravách..."
"Rozprchli a ukryli. Ale znovu se sjednotí. Místek bude zase patřit divokým válečníkům a jejich krvavým kultům."
"Nevěřím tomu, doktorko, při vší úctě, kterou chovám k ženě, která infiltrovala primitivní kmeny, tomuhle nevěřím. I kdyby se zase odvážili do nížiny, otrokáři z Ostravy jim zatnou tipec!"
"Pane plukovníku, já je neinfiltrovala, žila jsem s nimi... a ti otrokáři budou mít těžkou práci, než si horaly poradí!"
"Plukovníku, vertibird čeká!" vyrušil nás seržant.
"Pojďte, paní, je čas," pokynul mi plukovník. Přehodila jsem přes sebe tepflonovou pláštěnku a po boku mohutného mariňáka v energozbroji odběhla do vertibirdu, jehož vrtule stále protínaly vzduch - pilot ani nevypínal motory. Ohlédla jsme se. Plukovník a seržant ještě naposledy zběžně prohlédli opuštěnou základnu, a pak také naskočili do stroje.
Šum deště splýval s hukotem rotorů a cvrlikáním přístrojů. Mikrofúzní motory nevydávaly žádný zvuk. Ten kousek města, malý flíček vyklizeného pořádku mezi rozvalinami předVálečných budov, kterému jsme si zvykli poslední rok říkat domov, mizel v mlze. Plukovník se usadil na sedadle přede mnou a také se naklonil k okénku.
"Co to k čertu...!" vykřikl náhle.
Přes bývalý heliport směrem k budově bývalého velitelství klouzaly stíny oděné v medvědích kožešinách, obezřetně, opatrně, ale sebejistě, rychle... nesmiřitelně.
Nepřekvapilo mě to ani trochu.
Místek zmizel v mlze za námi.

Na podzim roku 2268 Enkláva opustila území Místku, které jí připadlo jako odměna za pomoc Drancířům na operaci Exodus. Domorodci, kteří před Enklávany uprchli do hor, se rychle vrátili zpět a zdálo se, že je vyhnanství jen posílilo. Primitivové žijící v kmenových a klanových uskupeních, divoši, se kterými si nevěděli rady ani Drancíři, ani Enkláva, se rozprchli po celém frýdecko-místecku, začali napadat karavanní stezky vedoucí skrze Pakov a opět rozjeli hon na oběti svým krvavým bohům.
Ovšem i Cech otrokářů z Ostravy zaregistroval ústup Enklávy, a rozšířil svá loviště více na jih. Vzájemné střety na sebe nenechaly dlouho čekat. Početně silnější, lépe vyzbrojené a dobře motivované jednotky otrokářů vcelku bez problémů lovily malé skupinky primitivů.
Zatím však v Místku náčelník nejsilnějšího klanu sjednocuje roztroušené kmeny a posiluje svou mocenskou pozici. Stojí za ním mnoho bojovníků, leč ne všichni. Někteří divoši jsou toho názoru, že sestupovat do měst v nížinách je hloupost, a raději chtějí odvést všechny kmeny zpátky do hor. Vede je jakýsi šaman, mluvčí lesní síly, a ten je v silné opozici vůči náčelníkovi. Náčelník chce posílit svou moc tím, že rozdrtí otrokáře, největší nepřátele svého lidu.
Když byly přední otrkářské hlídky napadeny nezvykle silnými skupinami bojovníků, neváhal Cechmistr ani na okamžik, a využívaje spojenecké smlouvy, požádal Drancíře o pomoc. Ti přislíbili vyslat expediční legii.
Divocí bojovníci z hor a zuřiví válečníci z nížin se setkali poblíž Pakova koncem léta 2269 ve strašlivé řeži...

Typ akce: standardní bitva
Datum: asi tak 8. měsíc tohoto roku
Místo: okolí Paskova a Řepiště, ještě to tam budu muset prozkoumat. Buďto 49°44'11.224"N, 18°18'40.272"E, nebo 49°44'38.278"N, 18°18'9.328"E a nejspíš 49°44'28.653"N, 18°18'24.267"E.
Týmy: Aliance (Otrokáři a expediční sbor Legie Kondor Drancířů)
Kmenový svaz Lovci lebek (dva kmeny)
Pravidla: Standardní templářská pravidla
Radiace, infekce, anomálie: Ano

O co jde: Bude třeba vytvořit celý stínový tým plný sekundárních charakterů. Lovci lebek obsáhnou všechny Templáře, kteří na fantasy bitvách hrají orky, skřety a podobné divochy, jde prostě o přírodní národ plný mutací a šamanismu. Lovci lebek nedisponují technikou, ale pár pušek se u nich najde, hlavně jich je více, než Otrokářů a Drancířů dohormady.
Předpokládám, že velení Aliančních sil se ujme Chrome Red. Potřebuji ale někoho, kdo se ujme velení Lovců lebek. Další důležitou postavou je šaman, v této roli bych rád viděl Kaaliho (Tubra), kterému to prostě sekne. V oblasti mohou být párači, ale byl bych rád, kdyby se oba hráči přidali k Lovcům lebek (je nás bohužel dost málo, a Lovci musí mít přesilu).
I když oba týmy napadnou párači, Lovci lebek se nikdy nepřidají k Otrokářům! To se raději nechají sami sežrat - není možné navázat nějaké obranné spojenectví (jak tomu bývá často v jiných případech).
Alianci budou tvořit všichni Otrokáři a ti Drancíři, kteří nemohou být divochy (hm, Tommyho si neumím představit v kůžích :-D ), zbytek drancířů bude hrát divochy, stejně tak i Bratrstvo oceli.

Pomoc při organizaci:
- Pokud znáte dobrý terén v oblasti, rád si nechám poradit.
- Potřebuji pomocníka, který před akcí zkonroluje hráčům zbraně, zbroje, kostýmy.

Kostýmová povinnost: Před akcí si své civilní oblečení sbalíte do jedné igelitky a schováte ve svém zavazadle, které necháte bokem. Cennosti, mobil, doklady si uložíte do plastového pytlíku, který budete mít sebou. Krom těchto dvou v igelitu balených věcí, osobní lékárníčky, ochranných a dioptrických brýlí a hodinek je vše ostatní herním předmětem, a to platí i pro obal na vodu a jídlo. Nekostýmové věci zůstanou schovány v batohu po celou dobu akce.

Speciální postavy:
Náčelník
- šéf týmu Lovci lebek
- nachází se v nestabilní politické situaci a musí si udržet svou pozici nejlepšího válečníka, jinak jej zabijí jeho vlastní muži. Má pár loajaálních bojovníků.
- má perk "Kanibal" = může, podobně jako párač, jíst mrtvoly zabitých nepřátel (i přátel) a tím se léčit (1 mrtvola = 1 HB. krmení chvíli trvá.)

Šaman
- šéf menšího kmene, který je k němu loajální
- jde po krku náčelníkovi, sám chce vládnout kmenovému svazu
- má plnou pusu obskurních metafyzických keců, a lidi mu to žerou, bojí se jeho "kouzla"

Text k Lovcům lebek ještě dodám později.

01 kvě 2009, 21:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Drancíři (5. lvl)
Drancíři (5. lvl)

Příspěvek Re: Léto ´69: Operace Zubaté ostří
Počítám, že se nás sejde tak 13 kusů, z toho jeden párač. Čtyři otrokáři a jeden drancíř proti sedmi primitivům. Lovci lebek musí mít početní převahu, takže pokud jich dojde méně, někdo z Aliance prostě přehodí kabát.
Chtěl bych, aby to proběhlo první víkend v srpnu, ale já i má rodina jsme profesně silně závislí na počasí, a pravda je taková, že napřed je třeba vykonat práci, a až pak se bavit - proto nemohu nikdy dát přesné datum dlouho dopředu, za což se omlouvám.
Včera jsem byl tak unavený, že jsem zapomněl připsat základní info :-) Typ hry tedy bude několikanásobné CTF. Respawn bude normální a bude probíhat na RP stranou vlajky, každý tým bude mít vlastní RP. Cílem tedy bude získat protivníkovu vlajku a dotáhnout ji ke své, a současně udržet svou vlajku na vlajkovišti. (Vlastní vlajka musí být vždy okmažitě navrácena na vlajkoviště, není možné s ní pobíhat!) Po každé výhře bude kratičká pouza a návrat bojovníků a vlajky na základnu. To se bude několikrát opakovat, v závislosti na rychlosti her.
Otrokáři samozřejmě mohou zotročovat. Otroky dotáhnou ke své vlajce, kde je "prodají". Prodaný otrok se následně vrátí podél hranice herního prostoru zpátky na svůj RP, kde se bude respawnovat, jako by byl mrtvý. Otrokáři po hře inkasují xp. a víčka za otroky.
Cílem otrokářů je porazit Lovce lebek.
Cílem lovců lebek je porazit Otrokáře.
Cílem Šamana je suspendovat Náčelníka a zaujmout jeho místo v čele kmenového svazu, cílem Náčelníka je místo si udržet.

Lovci lebek je taková banda pro pořádné vyblbnutí se. Pokud jezdíte na fantasy, určitě něco použijete i zde, můžete mluvit v divných nářečích a lámané mluvě, mít divné zvyky a podobně. Setting téhle skupiny bych moc rád doladil s osobami, které budou hrát Náčelníka a Šamana.
Obecné pozadí Lovců lebek:
V roce 2076 přerostla pohraniční válka mezi Československou lidovou amrádou a Armyjou Krajowou Rzecpospolity Polskij v jaderný konflikt (v té době nic ojedinělého!), došlo na nukleární granáty a Poláci vystřelili na Ostravu taktickou střelu s 8MT hlavicí. Prostředky radioelektronického boje střelu odchýlily do kopců Beskyd, ale Poláci ji odpálili dřív, než zmizela v bezpečné oblasti. Nadzemní exploza zasáhla Frýdek a zpustošila jej.
Trosky byly evakuovány. Vzhledem k problémům, v jakých se Federativní republika Česka a Slovenska v té době potýkala, bylo rozhodnuto trosky pouze zalít pryskyřicí, aby se radioaktivní popel nerozfoukával do okolí, ale ani toto opatření se nestihlo provést cele. Místek se začal evakuovat. O rok později byla oblast zasažena celkovým rozpadem civilizace.
O sto let později část obyvatel žila v rozvalinách Místku, kde se snažili přežít dvě nebo tři osady. Lidé, kteří nedokázali žít v upnutém systému osad, odcházeli do Frýdku, kde nacházeli úkryt v podzemním centru Stoun. Stounaři byli divocí asociálové, nezřídka šílení, zběsilí a zmutovaní.
O dalších sto let později Frýdek formálně připadl pánům z Příbora. Vzhledem k tomu, že Frýdek byl vyklizen už před Válkou a Místek částečně také, nebyla zde žádná naleziště artefaktů a zásob. Jediná osada živořící v Místku měla význam jen jako výchozí bod pro cesty do Beskyd, ovšem hory a část podhůří již v té době ovládali kdejací zdivočelí primitivové, potomci těch, co před Apokalypsou utekli do kopců.
Tak tedy Místek zdědil Habík a s Padlými rytíři přišel pod ochranná křídla Drancířů, kteří jej ovšem velmi rádi vyměnili s Enklávou z vojenskou pomoc. Již Drancíři museli čelit rostoucímu tlaku Lovců lebek, ale pak byly kmeny zdecimovány epidemií chřipky a na čas daly pokoj. Když oblast převzala Enkláva, začala systematicky vyhlazovat původní domorodce, a ti uprchli do hor. Nyní se vracejí.
Lovci lebek jsou vyzbrojení především chladnými zbraněmi a luky, ale znají i palné zbraně a několik jich mají. Největším problémem pro ně je munice. Oblečeni jsou obvykle do různých oděvů vyrobených ručně z přírodních materiálů, ale také do předválečných oděvů, které našli v chatách a v podhůří. Sem tam se najdou i nějaké součástky patřící původně Drancířům nebo Enklávě, známka, že ne všechny boje Lovci lebek prohráli. Z přepadených karavan se také docela dobře zásobili.
Jsou primitivní, ale nejsou blbí. To si prosím uvědomte! Vzhledem ke kočovnému stylu života nemají možnost vytvořit pokročilejší industrii (třeba tkalcovský stav), všichni jsou také negramotní a nerozumí technice, ale nejsou hloupí. Pokud přijdou na to, jak používat techniku, nebojí se jí a používají ji.
Smrti se nebojí, ba dokonce ji vzývají, a jejich útoky jsou divoké a zničující. Příslušnost k jedotlivým rodům, rodinám, klanům a totemům vyjadřují tetováním a malbou na oděv, tělo či zbraň, válečnými pokřiky a písněmi, tancem a podobně.
Klanová paměť nesahá před Válku, a prvních sto let po válce jsou jen mlhavé legendy, kterým nikdo nevěří. Následné legendy jsou však přijímány jako skutečná historie.
Kostýmově se Drancíři, Otrokáři a Lovci lebek zas tak moc neliší. Lovci lebek používají více přírodních materiálů a nenosí sebou žádná technická udělátka. Chodí víc nalehko, neboť jsou zde doma. Radioaktivní oblasti nezjišťují pomocí přístrojů, ale pozorováním chování zvěře (na zamořených územích hnízdí méně vlaštovek), což je ovšem dlouhodobá záležitost. Obvykle užívanými zbraněmi jsou kopí a dlouhé sečné zbraně (tomahawky, válečné sekery, palcáty), které se používají i pro lov či v mezikmenových šarvátkách, ale do bitvy s Otrokáři mnohé kmeny vytáhly staré památky - palné zbraně (spíše pistole, než pušky, žádné automaty, vše v dost opotřebovaném stavu.)
Zásadní odlišností jsou pomalovaná těla, oblečení i výstroj Lovců lebek a jejich divoké účesy.

02 kvě 2009, 13:47
Brahmína

Ta první lokace je oplocená skládka a je až příliš snadno vyditelná z samotných Řepišť, nehledě na to, že přilehlý areál bývalé cihelny je stále průmyslově užíván.
Haldu tuším užívají jen motokrosaři, ale jinak je plochá jak desítilété děvče, navíc se bojím, že zčernalé by vás do vlaku nepustili.
A ten les by měl být v pohodě, co vím, tak se okolo prohánějí maximálně cyklisté.
Takže asi tak. :-D

a trochu býti zadlužen,
pískat si, jak mi zobák narost,
vínem si plašit z čela starost,
svůj život rychle utratit,
nic nezískat, nic neztratit.

02 kvě 2009, 15:39
Profil ICQ
Drancíři (5. lvl)
Drancíři (5. lvl)

Zčernání se nebojím, neboť všichni Lovci lebek budeme pokrytí od pat až po uši nejrůznějšími rkesbami a špínou.
Vemte si kdyžtak dvojlitrovku vody a hadr na umytí po akci...

02 kvě 2009, 22:27
Šílející brahmína

klidne bych zahral toho nacelnika tech krvavych lebek - akorat jestli to bude ten 1. tyden v srpnu tak tam asi nebudu

03 kvě 2009, 12:48
Profil ICQ
Brahmína

Henry Thorn píše:
Proč tam není Bratrstvo?

Já tipuju
1) nemá v oblasti žádný bod zájmu
2) už tak bude možná málo hráčů na to, aby měli lovci převahu

Přijeď za lovce lebek ;)

Teď mě napadlo- nebude částečná absence palných zbraní u Lovců lebek moc velký oslabující prvek, i když jich bude o 3-5 víc ? Budou mít nejspíš vysokou úmrtnost :D

Down the road I go. I am following my fishie. La la laa. Because my fish knows where to go. My fish is the Borghal Rantipole who I made look like a fishie because I am so clever and I can do things like that if I want . . . la la la . . . I am so clever. . . la la la . . . it knows many thingummies. The Borghal Rantipole, that is. And now it is inconspicuous too as well. La la laa. I am following my fishie.
(Delirium from the Sandman)

04 kvě 2009, 17:47
Profil ICQ
Párač (4. lvl)
Párač (4. lvl)

Pro Henryho: pokud jsi četl setting akce, tak tam o bratrstvu není ani slovo. Je zde čistě teoretická možnost, že by BoS (CoS) nějak v rámci snahy o likvidaci D-O aliance podpořili divochy, čímž by znepříjemnili život svým protivníkům z řad Otrokářů. Logiku by to mělo, jen by asi museli operovat v přestrojení. Prozradit by je ale mohla hi-tech výzbroj, zcela nezapadající do běžného nádobíčka divochů. Otázkou je, co na to komandér...

To TommySwine: s tím nepočítej, že by barbaři byli cheap ass target! Nedávno proběhl tady u nás "Warlarp" (Warhammer 40k, jen manuály a boj na blízko), a že by skirmisheři byli v nějaké nevýhodě, tak to ani náhodou.
Am zweitens, pokud si vzpomeneš na Brahminín, když jsem na tebe vystartoval ze stodoly, stačil jsi mě trefit jen dvakrát, než jsem se k tobě dostal (cca 15m).
Am drittens - křováci budou v přesile - i dva lidi navíc znamenají mnoho! Když se v přesile rozběhnou, než je pokosíte, jsou u vás a kydlí. Dle templářských pravidel někoho sundat pistolkou či broknou trvá docela dlouho (cca 10-15s), a za tu dobu k tobě i Kaali dojde s palcátem v jedné, s klobásou v druhé ruce, půl klobásy zhltne cestou, zbytek ti nacpe do análu a palcátem tě dorazí.
Suma sumárum, divoši budou hodně silní, hodně bude záviset i na taktice, prostředí (v otevřené krajině bych nějakou šanci kárné výpravě dal :P )....
A nezapomínej na můj chlupatý fucktor, budu taktéž přítomen :twisted:

05 kvě 2009, 12:29
Drancíři (5. lvl)
Drancíři (5. lvl)

Ad Henry: Protože to je příběh jen mezi divochy a otrokáři. A protože by bylo málo hráčů.
Chci tuhle hru koncipovat jako silně bojovou (masivně bitevní?), něco na způsob tohohle:
http://www.youtube.com/watch?v=nJMVutD59U0 ale bez toho úprku :mrgreen: (mmchd, na tom videu je 13 lidí)
Když se hráči rozdrobí do více týmů, bude se každý tým bát párače a hlavně bude příliš moc záležet na kvalitě jednoltivce a na rozestavení jednotlivců. (Bitva tři na tři - jeden chlapík se zpozdí při zavazování tkaničky a nepřítel ho přečíslí, a podobně)
Takže tak.

Absence palných zbraní na jedné straně je něco, co se v PA světě dá očekávat. Bojovníci na blízko se budou muset naučit bojovat tak, že vzdálenost mezi dostřelem protivníka a dosahem vlastní zbraně překonají co nejrychleji a ve skrytu.
Ulehčí jim to fakt, že nebudou zcela beze zbraní (pár softek s omezenou municí mít budou, také nějaké luky se jistě najdou, Kaali má šipkostříl, a je to dobrý podnět k výrobě vrhacích zbraní), že budou v členitém terénu (třeba schovaní na stromech a pod.) a také ještě pár herních mechanismů, které nyní vypilovávám, a které jim pomohou.
Bude to prostě hra o taktice "velkých" uskupení. K tomu náhodný faktor, párač...

Jo a pokud někdo uvažujete, že se zúčastníte letošního PASSu za Děti Gaie, tak hrajte za divochy a připravte si kostým!
Připomínka ke kostýmu divochů:
Nebo spíše k výzbroji. Hlavní zbraní divochů by mělo být kopí, nebo dlouhá sekera (valaška či tomahawk), dále dlouhé zahnuté nože (lovecké tesáky kolem 60cm zdéli), sekundárně jistě i obyčejné kameny (sáčky vyplněné moukou oblepené nabarveným krabatým papírem, vrhací zbraň s dmg=1).

05 kvě 2009, 14:23
Šílející brahmína

Dobrá.Pojedu za divocha,když se to ode mne žádá,ale nechci být ani náčelník,či šaman,prostě obyčejný divoch(čímž asi dosti pomůžu).Jenom doufám,že mi to nebude kolidovat se Stalkerem III,jak se bojí stejně i Řepa.A na Pass v září jedu za frakci Nábojářů,už mám bojů plný zuby a chci být taky jednou neutrál.

05 kvě 2009, 18:03
Drancíři (5. lvl)
Drancíři (5. lvl)

Dále:

Aliance

Obrázek Obrázek
Drancířsko - Otrokářská aliance je volné spojenectví dvou svrchovaných skupin. Bojují pod jednotným velením Mistra otrokáře Chrome Reda a jeho rudou zástavou. Identifikační barva Otrokářů je rudá, barva drancířů černá, standardně vyjádřené barevným sladěním doplňků kostýmů a páskou na rukávu. Výstroj je stejná, jako dříve, snad s tím, že operace probíhá dál od základen, takže by se hodilo naznačit, že bojovníci mají za sebou nějaký ten pochod. (ruksaky, celty, přikrývky, mapy, kompas a podobně)
Všichni alianční bojovníci mohou mít palné zbraně, přičemž nesou maximálně 30 kulí na celou hru. (Pokud se rozhodnete udělat si to zajímavějším a jít do boje zblízka, nebráním vám!)
Mohou mít zbroje a v jejich oblečení převládají předválečné prvky.
Za tuto frakci budou bojovat:
# Chrome Red
# Hawkeye
# Lišák
# Yoris
# Tommy SWINE
# Justy
(opravte mne, pokud se mýlím)

Chrome Red zajistí vlajku a nějakou plachtu, na kterou by si mohli sednout zmožení bojovníci na respawn pointu.

25 kvě 2009, 14:34
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další