Templáři Vaultu Šílené Brahmíny

  Regule  
 • Ústava
 • Pravidla
 • Levelování
 • Jak se přidat?

 •   Herní svět  
 • Dějiny
 • Věděli jste, že...

 •   Družstva  
 • Drancíři
 • Zewell
 • Osamělí střelci
 • Bývalí templáři

 •   Ostatní  
 • Diskusní forum
 • Vault Šílené Brahmíny
 • Fotogalerie
 • Knihovna
 • Nukezin
 • Seminář

 •   Uživatel     Kontakty  
  Reinar
  chekotay
  Facebook


  Počet přístupů:   
  Dziki gon
  Typ akce: LARP / bitva
  Organizátor: Mogh
  Téma na fóru: zde
  Místo konání: Horní und Suchá
  Datum a doba konání: 5.-6.5. 2278 (2018)
  Účastníci: 12
     Drancíři: Chekotay, Reinar, Firejs, Player, Petr
     Zewell: Livjatán, Miro, Mogh [PC]
     Henry Thorn [Sybr Akos], Viky, Sarya, Samo
  Fotografie: soon.
  Report

  Dojmy z akce od Henryho Thorna:
  U Svibic jsem se nechal najmout jako přídavná síla k družstvu Zewl vojclů, kteří měli tu odvahu vstoupit na území obávaného protektorátu a to ještě v noci. Já žoldák Sybr Akos s nimi šel pro zisk, techy a jídlo a taky, protože jsem chtěl dát na zadek drancířům.. :D Předem mi bylo vydáno 5 templářských zetek, což mi trochu zvedlo morálku, ale nevelký počet našeho družstva na území nepřítele mne znervózňoval..

  Na okraji cílového sektoru jsme v zákrytu založili stanoviště, bál jsem se, že to při návratu nenajdu/em, ale stařičká předválečná baterka a hodnota lucku mne nezklamaly. První výprava se zakončila objevením osvětleného stánku, co svým umístěním u cesty a mosaznou lampou svítící široko daleko evokoval bezpečné místo pod něčí ochranou, ale vojclové se nebáli. Dopadlo to skoro masakrem, když se při rozmluvě s místňáky přihnala eskadra drancířského komanda, ubránil jsem se máváním kopím před ksichtem komandéra snažícího se obchodovat a samosebou posměšnými nadávkami, zatímco zewl Livjatán mě s úsměvem krotil. Od vědem, že prý máme všici nějakou nemoc a máme se držet dál-už v tu dobu mě došlo, že hledat lék na tenhle shit je nyní moje prvořadá priorita!

  Šli se lovit (muto) ježci, kteří byli nutní k posunu dál v questu- po chvilce hledání nepřátelským terénem jsem skutečně jednoho objevil a zahájil na karton za řvaní zběsilý škorpionový útok! Ježek moc nevoněl a musel jsem si při nesení dát pozor, aby mne nepopíchal, s naším skalpem jsme chtěli pokračovat, ale objevili se opět Drancíři přilákáni střelbou: snažil jsem se jim za schovávání ježka za zády s Livjatánem nakecat, že jsme odrazili hnusného a slizkého mutanta, ale nevyšlo nám to a byl jsem minimálně já brutálně posekán a transportován do stanoviště k vyléčení a během toho si připravil do brašny již předem vzaté krámy na barter. Se zewly jsem poté bezcílně bloudil lesy a pak jsme našli na pařezu jakýsi amulet! Napíchnul jsem ho na hlavici oštěpu a odnesli jsme ho vědmám, které mě s proklínáním vyrazily, ať to jdu vrátit zpět, kde jsem to vzal, šel jsem tedy nasraně s amuletem plodnosti zpátky a položil to někam na kámen. Zdálo se mi, že se ploužím slepou uličkou...

  Už jsem se vracel, když se mi naskytl pohled znepokojivý a kapku děsivý: jednoho Zewla u stánku obklopila drancířská eskadra smrti, kterých bylo jak psů, a sesypali se ve staccatu střel z krochen a seků tesáky na svou kořist… Když jsem viděl, jak ho hbitě sundali u pařezu a po zlověstném rozhovoru jdou nic netušíce směrem ke mě, přimrzlému k zemi mi došlo, že dalším chodem na jejich jídelníčku jsem JÁ. Přišli až ke mě na metr, nenapadlo mě nic jinýho, než bliknout na jejich soldáta v přilbě vpředu baterkou: Nadskočili a chtěli mě zabít, ale zachoval jsem ledový hraný klid a nakonec jsme se od mé popravy propracovali k vzatí do grupy a platu 12 zetek, i když jsem chtěl jen 10 :D (dostal jsem pak od komandéra Reinara 2). Cítil jsem, že se silou, jakou je Drancířské obersturmwaffeordnungkomando mohu docílit všech svých cílů: najít lék na nemoc, jídlo, techy a získat moře zátek. Prozatím jsem však nesl jakousi krabici s díly do rozbité pumpy, kterou obsluhovali mrtví lidé v lese, toto putování se ukázalo býti značně náročným vzhledem k neustálému překračování potoka, rozrážení podrážkami miliardy listí a napadaného dřeva a neustále mi sjíždějícím oštěpem z ramene. Šel s námi volaký Těrličan od vědem s krutě vypadajícím sapíkem a fancy kostkované košili, dokonce jsme našli kromě ulovených nic netušících ježků i jakýsi kráter s asi páračím gigavejcem, pak pumpu, pak k tomu mrtvoly pumpařů a do toho nás neustále pronásledoval konkurenční gang, se kterým jsme se u vodní pumpy dostali do krátké přestřelky! Objasnil jsem, že mé jméno není Henry, jak na mě volal jeden Zewl, ale Sybr Akos, což všechny evidentně mátlo (nejvíce asi bojovníka Firejse, u něhož jsem kontroval přisouzením mu finálně titulu Pan Hrabě). Poslouchal jsem Drancířské rozhovory a snažil se přijít na něco důležitého, no nic užitečného mi v hlavě nezůstalo.. U vědem ve stánku jsme mohutně smlouvali, až jsem musel vytáhnout šetřený loot z nedávno prohledané zničené základny u Frýdku (žárovičky z vaulttec techniky, chytrá knížka o osvětlovacích teších, mapu té ruiny a nějaký klíč od bůhvíčeho..) a díky tomu jsme mohli bez hádání udělat obchod: dostal jsem od Reinara kus sýra!! Nebezpečná výprava do bývalé osady Přátelstwí se nakonec aspoň trochu vyplatila.

  S jakousi holonahrávkou v předválečném rádiu jsme se utábořili v Dranc lageru a poslouchali rozhovor nějakého.. Hanse Rübeho s operačním důstojníkem jakési frakce ‘Bratři železa’, jak je popsala nemilosrdná vědma. Komandéři mě ustanovili jako stráží před tábořištěm a já hleděje bedlivě do noci poslouchal přeskakující pásku o sestřelení letounu jakési Klávy… Ta jména mi postupně připomínaly spousty vzpomínek, stejně jako hledaný Alexander Folio, ale tím, jak jsem poznával Drancířské stalkery a gruppery ve mě pomalu mizela nenávist vůči nim: už jsem s nimi nebyl, jen abych přežil a splnil své úkoly, ale začali mi být sympatičtí!! Do toho všeho se tmou rozlehlo k smrti vyděšené skučení vědem od jejich stánku, chtěl jsem tam běžet, ale Hrabě mě rázně zastavil, pak se kolem motala světýlka a finálně se ze tmy zničehonic s hulákáním vyloupl (asi) lovec lebek! V ten čas jsem selhal, protože jsem v kritické chvíli neběžel ho pobodat oštěpem, ale ucouvl a nechal to na ostatních, no nakonec se nikomu nic nestalo, tedy divoch byl rozsekán a dekapitulován. Rozhodli jsme se jít na průzkum vzdálenější strany Pustiny a vartovali po kopcích kolem již slaběji tekoucího potoka. Jeden bojovník v předválečných maskáčích už nemohl a vydal se z5 k vědmám, my ostatní jsme lovili nebohé ježky s velkou vervou, našli obětiště s rozházenými kusy těla a chillující hlavou uprostřed, málem jsem se počůral z dalšího nebezpečného divocha s hrůzooštěpem (opět moje selhání), zahnali střelbou pronásledovatele a dostali se unaveně až k vědmám.. A co se nestalo?

  Řekli, že mají málo ježků! :/ Už jsem se chtěl někam svalit a umřít, no ale nebylo to třeba, protože zanedlouho vše vyřešil megarychlý párač (opět do třetice fatální selhání, místo abych bodal oštěpem a držel si zrůdu od těla, upustil jsem zbraň a lezl po čtyřech za krám- jak hladový mutant oběhl plot, zmohl jsem se jenom na rezignované “Á do prdele….” a natáhnutí holých rukou před sebe. A přitom jsem úplně krásně mohl vytasit dýku na nosňáku a aspoň se porvat!). Komando bylo zdecimováno a mnoho zemřelo v boji s rychlou stvůrou, od polního obvaziště jsme se vydali zpět k vědmám, u kterých se otrávil jeden horlivý alkodrancíř, když se stal obětí jedu v lahvičce a dále už to šlo rychle, páč nám byla již ziminka a já už znaveně bez duše zpitoměle chodil za komandéry a hledal s nimi ‘poklad’, na který ukazovali svítící runy, které jsme si mohli osvítit pomocí ozařovotechu od krvežíznivých židovědem.. Naše pravé křídlo sundali Zewláci ukrytí za stánkem a pak začínalo svítání...

    Aktuální questy  
 • Lov zombíků
 • Výčet víček

 •   Aktuální dokumenty  
 • Plán Bílý: Dělostřelba (video)

 •   Chystané akce  
 • Podzimní bloudění II

 •   Proběhlé akce   47. Letní bloudění
  46. Dziki gon
  45. IX. Patrola: Bílá smrt
  44. Pašerácká práce v Beskydech
  43. Volba Komandéra
  42. P'n'P: Křižník Přátelstwí
  41. Plán "Bílý"
  40. VIII. Patrola: Hra o dróny
  39. OLS3: Výbušná zmes
  38. Stalkeřina ve Ždánickém lese
  37. VII. Patrola: Incydent Trzyniecki
  36. OLS2: Kladivo na čarodějnice
  35. Operace Trhání švestek
  34. VI. Patrola: Spasiteľ prichádza
  33. HC Piknik pri ceste
  32. Pohasínající naděje
  31. Jarní bloudění
  30. V. HC Patrola: Bezva kšeft
  29. P'n'P: Reznoucí ocel
  28. Templářská webgame
  27. Obřanský odřad
  26. Podzimní bloudění
  25. Operace Paranoid 2
  24. IV. Patrola: Beskydské bloudění
  23. Operace Paranoid
  22. III. Patrola beskydská
  21. Operace Lomená skála
  20. II. Patrola: Sněžná hlídka
  19. Operace Sturm und Drang
  18. Operace Zubaté ostří
  17. Operace Špinavý prachy II
  16. Quest Area LARP
  15. Stalkeřina v Třanovicích
  14. Workshop
  13. Beskydská patrola
  12. Chladná ocel 3:Krvavý jarmark
  11. HC Setkání u studánky
  10. Brahmínin
  09. Operace Frühling
  08. Chladná ocel 2: Exodus
  07. Hornosušská operace
  06. Operace Špinavé prachy
  05. Operace Chladná ocel
  04. HC Postnuclear Winter
  03. Operace Letní probuzení
  02. Operace Divoká země
  01. Operace Buldok

  Reklama:   Zážitky jsou skvělé dárky - a pokud chcete darovat zážitek jako dárek, tak jedině zážitky od Zážitkové agentury FAN MOTION . Mají tam totiž ty nejlepší zážitkové dárky. Komunitní síť Facebook nabízí nové zážitky - poznejte nové kamarády na síti Facebook. Vše o síti Facebook. Nové zážitky na Facebooku.