Templáři Vaultu Šílené Brahmíny

  Regule  
 • Ústava
 • Pravidla
 • Levelování
 • Jak se přidat?

 •   Herní svět  
 • Dějiny
 • Věděli jste, že...

 •   Družstva  
 • Drancíři
 • Zewell
 • Osamělí střelci
 • Bývalí templáři

 •   Ostatní  
 • Diskusní forum
 • Vault Šílené Brahmíny
 • Fotogalerie
 • Knihovna
 • Nukezin
 • Seminář

 •   Uživatel     Kontakty  
  Reinar
  chekotay
  Facebook


  Počet přístupů:   

  Chladná ocel III: Krvavý jarmark aneb Cesta na konec světa


  Chladná ocel Typ akce: Chladná ocel. Hraje se v zimě. Výzbroj je omezena na zbraně, které nemohou být poškozeny krutým mrazem (zákaz airsoftek, kyselinometů a pod.)
  Organizátor: Kaali
  Místo konání: Šenovský trail (Úzký průsmyk skrz silně zamořený pás. Vede tudy důležitá obchodní stezka z Havířova podél předvláečné železnice až do Ostravy. Oblast je nadprůměrně radioaktivní a žijí zde různé bestie.)
  Datum a doba konání: 27. 12. 2268
  Účastníci: (11)
     Kruh oceli (Henry Thorn, Wulfik)
     Drancíři (Kaali, Reinar, Tommy SWINE)
     Otrokáři (Chrome Red, Lišák)
     Osamělí střelci (Chorché, Řepa, Lászlo Fernzéhen, Linot)
  Hodnocení: 2,14 (průměrná známka, jako ve škole)
  Historický abstrakt: Obyvatelé Drancíři okupovaného Havířova umírají hladem. Někteří z nich, pankáči z klanu "Havířovská esa!" se rozhodli k zoufalému kroku, a krátce po slunovratu přepadli karavanu Drancířů cestující skrze Šenovský trail k Otrokářským spojencům. Do bojů se sporadicky zapojil i Kruh oceli. Všichni lidé však byli ohrožováni smečkou páračů. I přesto karavana prošla. Punkáči nadále umírají hladem.
  Historical Abstract: Citizens of Havirov (recently under Reaver´s occupation) starving to death. Some of them, punkers form clan "Havirov´s Aces!" decided to desperately assault on Reaver´s caravan, which is on way to Slavers Guild throught Schoenhoff Trail. Into battle were also sporadically connected forces of Circle of Steel. All people were threatened by couple of bloody deathclaws; despite this, the caravan goes through. Punkers remains in pain, hunger and suffering.

  Chorchého report ("jak jsem to viděl reálně"):
    Probudil jsem se dosti časně ráno, naposledy jsem zkontroloval batoh, a šel uvařit čaj, po 20 min. jsem to nalil do petky a zalil troškou rumu. Nazul kanady a vyšel ven. Bydlím celkem v zapadákově, jakby Poláci řekli "takie zadupie", a tam byvá dosti velká kosa, a vítr je přímo nesnašenlivý. Tak jsem vylezl a dostal tu mrazivou ťavku, tož to mě nachvíli přepadla myšlenka že to zabalím a vrátim se. Nakonec jsem se ale ráznym krokem šel k Linotovému domu z pocitem, že Chladná Ocel bude poprvé opravdu CHLADNÁ . Zazvonil jsem na zvonek a nic. Zazvoním ještě jednou a po minutce se vynoři ze dveří hlava Linota se zavřenýma očima a trochu si zakleje a trošku mě sprdne za to že jsem přišel o půl hoďky dříve než jsme byli domluveni.
    Za 20 min. jsme ještě skočili do Tesca po nějakou žravku a spěchali na nadr. Za nedlouho se objevil Líšák a koupili jsme jízdenku. Vlakem jsme dojeli do Havru kde čekala slušná skupina Templářu. O několik desítek minut později, polovinu Templařu včetně mně, poslal Kaali, org akce, do Šenova vlakem. Na vlak jsme čekali půl hodiny, mezitím jsem stihl koupit od Chrome Reda kabát a pořešit trochu Old Town. Když jsme dojeli do Šenova Chrome mi pomohl navlíknout si kostým. Vydal jsme se na bojiště z nabroušenými drápy. Mezitím jsem potkal mladý páreček, a ženu co venčila dalmatina (výraz jejich tvaře se nedá popsat). Daleko od všech jsem složil batoh, přikryl ho kabátem a šel jsem se podívat na Bratrstvo.
   Samozřejmě, ke mně se nedostaly instrukce že na místě namám na nic čekat a zabíjet co se dá. po půl hodině jsem zahlédl v dálce Řepu jak se mlatí z Otrokářema. Za vteřinku co jsem přeskočil potok jsem zaútočil na Lišáka, protože Chrome Red byl mrtvý, koneckonců Řepa taky. Lišáka jsem zabil a našel oživlého Řepu. Po chvilce jsme zaútočili na Drancíře a zabili je (já jsem z Tommym málem zahučel do potoka). Potom jsme hledali dlouho Havířovská Esa ale po těch jakoby se slehla zem. Zabili jsme Bratrstvo, které nemělo moc šancí na zabití nás (pak se nás ptali jestli bychom nemohli chodit jednotlivě :P ). Esa mezitím co jsme BO pojídali utekly do kanálu, vši hnusné. V naších chytrých hlavách se zrodil skvělý plán: nalákame Karavanu s Drancíři a Otrokáři na Bunkr Bratrsva a pak na Karavanu zaútočime ze zadu. Esa mezitím utekly za potok přes trubky z vodovodů. Karavana ale postupovala svým tempem na BO. Když už bylo jasné že se začnou kydlit, z řevem rozeběhli jsme se na ně. Ti jakoby to čekali, utvořili obranou linii a očekávali náš útok. A ZDE se stalo fatální selháni Bratrstva Oceli. Měli největší šanci porazit Drancíře, Otrokáře, taky nás párače a splnit misi- zadržet karavanu. Oni toho nevyužili když jsme se na tu masu vrhli, mohli je zezadu řezat jak králiky, oni ale čekali a z povzdáli pozorovali. Já jsem se zakousl do země co jsem zabil Kaaliho a vážně poranil Lišáka. Pak si moc nepamatuji co bylo jen vím že jsem skočil do jednoho kanálu za Wulfíkem a zabil ho bezproblémů protože neměl žádnou zbraň. Asi pochopil ,že odpor nemá smysl.
   Pak byla akce oficialně ukončená a byl čas na barter. Získal jsem 3tv, 1enkv dolar, přívešky od Chrome Reda a ušanku od Chekotaye. Pak byly duely(které jsem všechny vyhrál :D ), VŠICHNI na Kaaliho a pak se šlo na zastavku do Šenova. Já, Reinar, Linot, Lišák jsme jeli vlakem zbytek šel pěšky do hospy. Akci jsem dal 2ku, ale hodně se mi líbila, byla kosa, fajn lidi, fajn řezby a fajn osvědčený plac. Toť vše, uvidíme se na ChO IV .  Wulfikův report:
   Jako každý den sem se probudil v hnusné díře, na jedné straně zarezlé čerpadlo a na druhé straně zmrzlý velitel. Bodl jsem do něj kostí z posledního jídla a ten se mumlajíc zvedl a následně se zase zahrabal do spacáku. Vstal jsem a vylezl ven z bunkru. Můj břuch hlasitě vrněl, což mně donutilo hledat snídani. Vlezl jsem zpátky,po žebříků dolů, do smradlavé díry- starého bunkru BO dnes však skladiště a pravděpodobně poslední bašta KO v oblasti u Havířova. Rozdělal jsem oheň,suchého dřeva nebylo záchranou byl poloprázdný kanistr. Zapalovače a zápalky už dávno došli, postačil brousek a velitelova sekyra. Prohrábl jsem haldu konzerv a nahmatal jsem jednu,jež byla ještě plná a hodil jí do ohně. Teplo a praskání ohně probudilo velitele ze zimního spánku. Vytáhl z báglu kus sušeného masa, za hlasitého mlaskání ho schlamst. Podíval jsem se na přístroje a zjistil že nebude možné, jako celou zimu, používat zbraně. Sáhl sem po rozpadající se mačetě a omotal si hlavi starým hadrem a nasadil si ochrané brýle. Vydal jsem se na hlídku. Z mohutného opevnění zůstaly jen sloupy elektrického plotu-do generátoru došlo palivo již v listopadu, pár poklopů od ostatních bunkrů, trosky a staré kulometné hnízdo s težkým energetickým kulometem upevněným na kovovém stojanu. Ten mněl prázdný zásobník od posledního ůtoku páraču - a těch bylo v oblasti zatraceně hodně, poslední dva měsice se naší jednotce podařilo přežívat jen díky dobrým hlídkám, minovému poli, a železobetonovým dveřím od bunkrů.
    Nedaleko byla obchodní stezka směr Havířov-Ostrava. Dostali sme hlášení a ůkoly dne: 1. Podpořit Havířovské povstalce 2. Pokusit se zastavit karavanu, vezoucí drancířský náklad kůží pro otrokáře 3. získat páračí DNA pro výzkum. Netrvalo dlouho a nepřátele začali vylézat z děr. Naše pevnost byla z pulky obehnána zamořenou řekou- ta nás ochránila proti možnému ůtoku otrokářů jež se usadili na opačné straně. Byli jsme prozatím v bezpečí. V tom se otrokáři vydali směrem k mostu a asi vzhůru knám. Nebylo jich moc a byli jsme připraveni obchodovat. Jak jsem již říkal, oblast byla hojně osídlena párači, kteří se vynořili směrem od ostravy zanechali nás naštěstí napokoji a vrhli se na otrokáře. Les nám nedovolil pozorovat bytvu detailně, ale brzy zvuk boje utichl, byl zakončen beznadějným řevem. Nastalo hrobové ticho.
   Mezitím proběhlo střídání stráží. A já se šel schovat zpátky k ohni. Brzy však hlídka spozorovala párače kteří se díky mlze vynořili tesně před branami tábora. Dostali vojáka. Ostatní se stihli ukrýt a sečkali až do jejich odchodu. Pustina si v našich řadách vyžádala krutou daň. Asi za 2 hodiny dorazila skupinka povstalců. Vyslechli jsme je jen díky naši fantazii a počítačovému překladateli. Bůhví odkud byli. Opět se objevily párači, jednotka se rozhodla vzdorovat, když viděla, že dorazili povstalci.Ale ti zbabělí hovada se dali na ůtěl a zalezli do bunkru. Jednotka neměla šanci. Od ůplné katastrofy nás zachránil poslední plynový granát který odehnal pářače a nechal pozůstatku čas na stáhnutí. Masakr. 10 věrných vojáků leželo po téhle šarvátce na zmrzlé zemi. Jednotka přišla o velice dobré bojovníky- zastavení karavany již nebylo možné. Jeden párač ztratil kus hnátu, alespoň ta DNA byla získána.
    Velitel rozkázal zapečetit všechny vchody až na poslední. Vyčkali jsme na příchod karavany a začali obchodovat. Znovu se objevily párači, ale ostraha karavany je hravě zahubila. Vykoupily jsme jednoho povstalce. Velitel zavelel k ůstupu. Pustili jsme karavanu a zalezli do bunkru. Byli jsme nuceni přečkat uvovu se objevily párači, ale ostraha karavany je hravě zahubila. Vykoupily jsme jednoho povstalce. Velitel zavelel k ůstupu. Pustili jsme karavanu a zalezli do bunkru. Byli jsme nuceni přečkat pár dní uvnitř, na chránění celého komplexu nás již bylo málo.
    (informace jsou trošku zkreslené v ohledu na počty bojovníků)
  Lászlův report:
   Tož što ja mondani o akcji? Žádnoj exposz - ja furt ťuhýkoš chlap. Ale dobrosz. :bananalama:
    Hej, tož éhség byl nehoráznýž, do žaludku ani nic. Dranířos fšecko čorli. Tož jsme se rozhodloš nakopat jich zadky.
    Já a Isztván Linótosz sme vyrazili do tej Pustiny, tož do cypa. A nic. Šli jsme jak cypi kolem vody, až hentem k mostu, co nam panbog seslal, že sme tu vodu mohli přejiť. Tož povidam, tu zakempime a počkame, bo ty perkele Dranciřy pojdů vokolo. Tož sme tam u mostku sicli, já a Linótozs, a čekali sme. Jenže prdy Drancířy, ale bestija na nás skočila, jen sme se pod mostek nacpali jak také sardele, už ňa hryzla do pr... avé nogy.
    O öt minuten pozdějosz sme zasaj vyrazily po stopach tych Drancyřu. A vlitli sme jim do zad, ale jen jsme na ně řvali, že máme éshég včíl, ať nam dajó jídlosz, ale nic, jen ten s kopíjá byl taky sprosty, že mu div gemba nespadla. No ale včíl sme hodili mrchu do ďury, co v tym polu byla, a kukali sme, co se bude dít, no a fakt že jo, vletěl na ně bestijosz páračóg a trochu je dorval, a hnedkajosz natosz sme na ně vletěli my za řevu velikého, ale ty mazánosz Drancyřy si stúpli do kaluže hnoja, a jak sme do nich vlétli, tož mi podjela noga a švácl sem sebó do hnoja, tož ňa dorúbali jak cypa.
    Nic z tego, za chvilu jsme jich dohnali u velkej vody. A včílek ten s kopíjá povidá: "Šterdešči yardósz za námosz je paračóg!" Tož sme sicli a čekali, co bude včilek. A oni ty mrchósz přeskočilosz patak a brali baczkoresz na ramenosz. V tej situacji páračóg zočil nas a šel na nas. Sem skočil ku stromu a začal se naňho drapat, ale nešlo to, tož sem začal zhazovat brnění, ať se možu hýbatosz. Ale Linótosz skočil rychlejó a huš byl na tym stromku. "Ha najdi si svoj, cype!" mi řek a už se držel vjetve tajak klíšťok. Tož sem skočil po dalším stormku a nahoře sem na něm byl szipko jak drevokocúr a držal sem se ho, že by ňa ani atomovy hřyb nestrhl.
    A hen páračóg přišel, ošichalos naše batógy a skoč na ňa. No to je jasné, že sem si nadělal do trenclos, ale nésu také cyp, že bych mu nekopl do čuně, dyž už je před botóg. Tož sa pustil a skákl skok na Linótosz, serval ho ze stromog a rozerval ho na kusy - a pak zmizlosz.
    Znovusz sme Drancířo dohnali až v tym Szenovskym polu, a hne djmse skočili na dva Drancyřske bojovníkosz, ale dorubalosz nás jak cypy, tož to nešlo. Doplazilosz sme z poslednich sil k hentaké fangli, a pod ňu byli rytiře, tak sme chtěli jidlosz od nich, ale nic nebylo, enem páračógosz na nás skákli, tak jsem já a Linótozs nechali rytyře, ať se bijó, a sami skákli do takej ďury v zemi. Byla tam sötétség jak cyp, a aji smrad, ale když na nas začali lezt ty paráčógosz, tož tam bylo razem smradu eště vice. Ale vydržali sme, a páráčógosz odešlos. Hen sme odešli aji od rytyřos a znovu přelezli vodu, a to sme dobře uďáli, bo by nás dostali Drancyřy, jak se spojily s hentěma Otrokářemósz, co jim velel ozrutny Chromósz Redósz - z něho sem mjel bobky jak cyp, bo to je bijec převeliky. A fikany Linótosz ukradel rytyřom taku vjec, asik cennu, čort znájet, ščo éto bolo. Hej, pak sme sa zase pližily, přes vodu, ukrytí, až já jsme vylezl zasejc u rytyřu, ale Linóta czapli hentý otrokářógos. Ale sem pošeptal rytířovi veliteli, že Linótosz má hen cenný bazmek, tak ho vykúpil z otroctva. Pak Otorokářég a Drancířos odtáhli, a na nás přitáhli páráčógesz, tož sme hodili šipku do děr, ale Linótosz to nestihlosz, a za jednym rytyřem skočil páráčog a rozsápal ho. Já sem s jednym rytýřem zůstal v ďuře, až padla noc a páračógesz zmizli v Pustině... Tož jidlo nebylo, fety došly, všici byli porubani, já fakt nevim, jak náš klan - Havířovskja Esa! - dožije jara...
    (Každopádně bezva akce! :-) )

    Aktuální questy  
 • Lov zombíků
 • Výčet víček

 •   Aktuální dokumenty  
 • Drancířská písnička (ODT, 240 kB)
 • Dziki Gon: Sestřel vertibirdu (video, 9MB)

 •   Chystané akce  
 • Adventura: Těšínská aféra

 •   Proběhlé akce   50. Operace Paranoid 3
  49. PP2: Živá voda
  48. PB2: Zlatá horečka
  47. Letní bloudění
  46. Dziki gon
  45. 9. Patrola: Bílá smrt
  44. Pašerácká práce v Beskydech
  43. Volba Komandéra
  42. P'n'P: Vzpoura na křižníku
  41. Plán "Bílý"
  40. 8. Patrola: Hra o dróny
  39. OLS3: Výbušná zmes
  38. Stalkeřina ve Ždánickém lese
  37. 7. Patrola: Incydent Trzyniecki
  36. OLS2: Kladivo na čarodějnice
  35. Operace Trhání švestek
  34. 6. Patrola: Spasiteľ prichádza
  33. HC Piknik pri ceste
  32. Pohasínající naděje
  31. Jarní bloudění
  30. 5. HC Patrola: Bezva kšeft
  29. P'n'P: Reznoucí ocel
  28. Templářská webgame
  27. Obřanský odřad
  26. Podzimní bloudění
  25. Operace Paranoid 2
  24. 4. Patrola: Beskydské bloudění
  23. Operace Paranoid
  22. 3. Patrola beskydská
  21. Operace Lomená skála
  20. 2. Patrola: Sněžná hlídka
  19. Operace Sturm und Drang
  18. Operace Zubaté ostří
  17. Operace Špinavý prachy 2
  16. Quest Area LARP
  15. Stalkeřina v Třanovicích
  14. Workshop
  13. Beskydská patrola
  12. Chladná ocel 3:Krvavý jarmark
  11. HC Setkání u studánky
  10. Brahmínin
  09. Operace Frühling
  08. Chladná ocel 2: Exodus
  07. Hornosušská operace
  06. Operace Špinavé prachy
  05. Operace Chladná ocel
  04. HC Postnuclear Winter
  03. Operace Letní probuzení
  02. Operace Divoká země
  01. Operace Buldok

  Reklama:   Zážitky jsou skvělé dárky - a pokud chcete darovat zážitek jako dárek, tak jedině zážitky od Zážitkové agentury FAN MOTION . Mají tam totiž ty nejlepší zážitkové dárky. Komunitní síť Facebook nabízí nové zážitky - poznejte nové kamarády na síti Facebook. Vše o síti Facebook. Nové zážitky na Facebooku.