Templáři Vaultu Šílené Brahmíny

  Regule  
 • Ústava
 • Pravidla
 • Levelování
 • Jak se přidat?

 •   Herní svět  
 • Dějiny
 • Věděli jste, že...

 •   Družstva  
 • Drancíři
 • Zewell
 • Osamělí střelci
 • Bývalí templáři

 •   Ostatní  
 • Diskusní forum
 • Vault Šílené Brahmíny
 • Fotogalerie
 • Knihovna
 • Nukezin
 • Seminář

 •   Uživatel     Kontakty  
  Reinar
  chekotay
  Facebook


  Počet přístupů:   

  Brahminín


  bitva Organizátor: Kaali, Reinar
  Místo konání: Bývalé JZD u Šenova
  Hodnocení: * * * * *
  Účastníci: (17)
  Reinar, Kaali, Chorché, Stingi, Řepa, Reziel, Wulfik, Lišák, Chekotay, Necromancker, Tommy SWINE, Justin, Henry Thorn, Chrome Red, Lišák, Yoris, Linot, Dikobraz
  Fotomateriál: Tommy

  Řepův report:
   Dne 14.6.2008 se v opuštěném JZD (či farmě na brahminy, chcete-li) poblíž Šenova sešli Templáři Vaultu Šílené Brahmíny. V pátek již na místě nocovali Justy, Henry Thorn a Řepa, a ráno v půl osmé je probudil Reinar, který ihned začal připravovat prostory pro hru. Můj spánkem slepený zrak, poté co jsem se vysoukal ze spacáku, odhalil velkokapacitní pěstírnu kopřiv, divokou skládku, a několik rozpadlých budov - postapo kulisy jak vyšité. S přibývajícími hodinami se jako švábi na pivo slézali další templáři, a jali se upravovat své zevnějšky tak, aby nevypadali jako pochybná individua z roku 2008, ale jako ještě pochybnější existence z roku 2250. V deset hodin (+-) se všichni shromáždili v jediné budově se střechou - za Otrokáře cechmistr Chrome Red, Yoris a odpadlík z BoS Lišák, za Drancíře komandér Checkotay, Reinar, Kaali, Tommy Swine, Justy a Necromancker, za Enklávu Reziel v doprovodu Dikobraza (Stalker, který si přišel vyzkoušet postapo), za BoS Henry Thorn (nováček BoS, zanechaný svému osudu v opuštěné základně ustupujícími oceláři) a těmto všem se pod nohy pletli osamělí střelci Wulfik (ex-Bos, nyní žoldák) a Lin0t (ex-BoS, nyní blázen), a doplňoval je obchodníček Víťa. Celou tuto společnost z povzdálí pozorovali párači Řepa a Chorché, kteří si vybírali z tohoto bohatého menü.
  Kaali s Reinarem všem rozdali příběhově "významné" kousky technologií a vysvětlili, o co ve hře půjde... Tedy pokusili se, já osobně jsem to sice chápal (ale jako párač jsem to měl v kloace), jenže ostatní templáři začali nechápavě pokukovat po klávese F1 (sfx - "Héé? Ty tomu komandére rozumíš, viď? Ne, ale budu se tvářit, že jo!"). V kostce - každá budova v areálu byla určená pro zabrání - každá frakce měla za úkol označit na příslušném místě budovu fáborkem své barvy, čímž jí získali do držení. Zvítězit měla frakce, která na konci hry bude vlastnit nejvíce budov. Technologie, držené veliteli frakcí, se daly vyměnit u obchodníka za vysílačku - bylo potřeba 5 kusů těchto "věciček", a samotná vysílačka umožňovala respawn mimo základnu. Chekotay rozdal každému 10 templářských víček, čímž oficiálně nastartoval postapo ekonomiku TVŠB. Mnozí však o své zátky přišli, neboť platilo pravidlo obírání mrtvol, což všichni činili s chutí, a rádi.
  Každý tým dostal jednu budovu jako základnu (a páračí smečka doupě). Zmínil jsem se i o tom, že byla přítomna i skutečná brahmína? Ne? Tak vězte, že tato roztomilá slečna (ehm, jalovice) byla jako malý bonus pro nadr...natěšené hráče. Dala se totiž "slovit" a odtáhnout do základny (jen mi uniklo jak)... Po rozdání úkolů a jakéms takéms porozumění jsme se všici vydali na své základny, aby ta švanda mohla vypuknout. Ehm, kdo i nadále očekává pseudoseriózní report, nechť přestane hltat Nuka-kolu s XXX rumem, a raději si dá trochu psycha. Brahminín byl z mého pohledu velmi úspěšným lovem na ty dvounohé věci, a pramálo mne zajímalo, co si ti růžovokožci mezi sebou vyřizovali. Takže nečekejte detailní ekonomicko-politický rozbor akce, nechť se na tom vyřádí někdo povolanější.
  Lov začal. Chorché a já jsme opustili své doupě a vydali jme se k prvnímu sídlu dvounohé kořisti, které jsme měli na dohled (Reinar na střeše coby pozorovatel, v chalupě hlahol a bujaré veselí). Bláhoví lidé... Cesta lovců je trnitá a kopřivami lemovaná, smečka se plížila tím nejhorším roštím a plevelem, který si lze představit. Nepozorovaně jsme se dostali až pod drancířskou chaloupku. Tiše jako stíny pronikli jsme s touhou po čerstvém mase dovnitř...a nalezli vyjukaného Nekra, který se právě respawnoval. S kručením v břiše jsme se ztratili v trávě a vydali se oklikou ke stodole, jediné budově se střechou.
  Trpělivý lovec je odměněn kořistí. Naše nozdry zaznamenaly pach kořisti - nějací lidé stáli ve stodole a nic netušíce hovořili. S Chorchém jsme do budovy pronikli ze dvou stran. Zuřivost a touha po krvi naplňovala mé srdce a já se vrhnul na tři, co stáli nejblíže. Výkřiky a střelba pročísly vzduch, avšak záhy byly umlčeny vítězným řevem páračů. Křik naší kořisti přilákal Drancíře, kteří se na nás vrhli. Postřelen a jednou bodnut katanou (Dikobraz dostál svému jménu, je opravdu nebezpečný i zezadu), vrhl jsem se na ně. Tommy Swine namířil svou pistoli a vystřelil. Jednou, podruhé, a pak se již mé tesáky zaryly do jeho kůže a masa. Sotva jsem stačil zařvat vítězně nad mrtvou kořistí, zákeřná střela z Kaaliho pušky mi ustřelila prdel (doslova) a já mrtev padl vedle své kořisti. Drancíři, evidentně nechápající, co se jim podařilo, jali se ohledávat mé tělo. K provizorní pitvě naštěstí nepřistoupili, ale pohrůžka rektální prohlídkou by Necro zabránila jakýmkoli protestům... Jako kdyby hrozba mému rektu nestačila, zasáhla mne další tragická zpráva - mé mládě Chorché byl také zabit tou drancířskou lůzou. Společně se naše duše vydaly do doupěte na respawn. A stále byl hlad...
  Znovu živí, vydali se párači najít si něco na zub k dalším sousedům - k Otrokářům. Proplížili jsme se až k jejich rudé zástavě, leč jejich tábor byl prázdný. V jediné stojící stěně jejich příbytku však zel otvor a za ním bujela hustá křoviska. Ukryli jsme se a vyčkávali. Trpělivý lovec je odměněn kořistí, leč ta nepřicházela, a my museli za kořistí vyrazit. Zaujal nás pohyb v jedné z budov, kde měla sídlo Enkláva, a rozhodli jsme se jít na lov právě tam. K naší smůle doma opět nikdo nebyl, ale u stodoly postával hlouček Drancířů (a s nimi ještě někdo?). Nevěděli o nás, ukryli jsme se u Enklávy a čekali. Zanedlouho se Reinar vydal zabrat Enklávě domeček, avšak místo toho jsem jej rozsápal. Stačil však v agónii vykřiknout a všichni, tedy jak Drancíří, tak otrokáři i Enkláva, Bratrstvo a blázen Lin0t se vrhli na naší smečku, aby nás uštvali a zabili.

   Párač nikdy není kořistí, na to zřejmě všichni zapoměli. S Chorchém jsme se opět ukryli za otrokářskou zdí a toužebně očekávali příchod zaslepených lidských lovců, kteří nic netušíce očekávali snadný lov.
  "Hele, voni jsou určitě v tom křoví."
  "Ne, v těch kopřivách určitě nejsou!"
  "Já tam nepudu!"
  Vůně jejich strachu sytila vzduch, a naše srdce divoce bušila pod vlnami adrenalinu a nezkrotné touhy zabíjet. Chrome Red a Yoris stáli u zástavy a dívali se přímo na Chorchého. Neviděli mé mládě, byl dobře ukryt a čekal na svou šanci. Náhle se ozvalo praskání a kopřivami se vydal Wulfik směrem k nám. Kráčel si pro smrt, snad to i tušil. Vyrazil jsem a strhnul jej na zem, kde jsem jej svými tesáky roztrhal. V euforii zuřivosti jsme s Chorchém vyběhli na Otrokáře. V cestě mi stál psychopatický Lin0t, kterého jsem po rychlém boji roztrhal. Má radost z lovu však netrvala dlouho, neb jsem byl zastřelen - ani nevím, kdo měl to štěstí, snad Justy, který mne obral o tu divnou technověcičku, a pak se o ní handrkoval s Rezielem. Chorché si konečně také ulovil svého člověka, ale stejně jako mne jej ta kořist stála život. Odkráčeli jsme do doupěte nabrat síly... Ještě jsme se nestačili probrat z temného náručí smrti a již jsme zaslechli drancíře, pokoušející se nás vystopovat. Tušili, kde je naše doupě, ale nechtěli jít blíže a zmizeli v kopřivách... A pak přišel Lin0t. Poslední minuta našeho respawnu ubíhala a tím pádem se blížily poslední okamžiky života toho lidského blázna.
  "Haló, párači, hele co tu mám!" (sfx - šustění papíru, braní lívanců do každé ruky)
  "Já vám nic neudělám, já vás nechci zotročit, vemte si!" (sfx - klepání kolen strachem)
  Chorché potřeboval něco ulovit a ty lívance nevypadaly zle. Vstali jsme a s vrčením se přiblížili. Stáli jsme každý v Lin0tově boku. Očichali jsme si lívance i Lin0ta. Kousli jsme si do Lívanců. Chorché si pak kousl do Lin0ta. Netrpěl dlouho. Dojedli jsme nejlepší jídlo dne - Double L (lívanec & Lin0t) a vydali se na další lov. Rozhodli jsme se ukusit nějaké drancířské maso. Již vyšlapanou stezkou v kopřivách jsme se dostali zadem až pod jejich chaloupku. Vysadil jsem Chorchého do jednoho okna a vlezl jsem jiným. K našemu překvapení nebyl doma nikdo. Prozkoumali jsme to jejich špinavé hnízdo, a nalezli chládek a tmu ve sklepení chalupy. Rozhodli jsme se vyčkat na kořist v jejich hnízdě. Já stál na stráži a Chorché si upravoval schodiště do sklepa, aby jej neprozradilo praskání zbytků dveří. A pak jsem zaslechl hlasy naší kořisti - vraceli se, nic zlého netuše. Chorché se ukryl ve sklepě a já si zalezl do jediné místnosti se stropem (a propadlou podlahou). Dvojice Drancířů se usadila na zbytky sedaček a vesele debatovala. Vyrazil jsem. Krev z Kaaliho krku skropila zeď a Reinar stačil vystřelit jen jednou. Než stačil přiběhnout Chorché, bylo po všem. Posvačil jsem Kaaliho (a doplnil si zdraví). Jako správní lovci jsme s Chorchém nehodlali čekat, až se ti dva respawnují, abychom je mohli znovu zabít, ale vydali jsme se za čerstvou kořistí. Zezadu jsme se opět přiblížili ke stodole, a spatřili otrokáře, kteří na řetězu táhli Henryho Thorna. Vyrazili jsme. Uběhl jsem snad deset metrů, než cechmistr Chrome Red spatřil přibližující se smečku a zařval "Bacha párač!". Smečka vlétla do Otrokářů a začla řež. Utržil jsem několik ran, a stačil zle pochroumat Chrome Reda a Yorise, Lišáka (? možná ho i zabít, netuším, do celkového skóre jej nepočítám, mám ale dojem, že jej i s Yorisem ulovil Chorché). Ještě jsem stačil zabít zotročeného Henryho Thorna, a tím mu navrátit svobodu. Chorché mocným skokem sejmul Yorise a mrtev padl na svou poslední kořist. Já s posledním hitbodem odběhl skrz díru do křoví, neboť přiběhli Drancíři. Plížil jsem se k nim, leč AP munice Chekotayovy ťamanské brokny mě sprovodila ze světa. Smečka se vypravila na respawn.

   Byli jsme již znovu živí, a pozorovali jsme Reinara a Chekotaye, kteří se vrátili na drancířskou základnu a koukali na naše doupě. Chekotay si dokonce půjčil Kaaliho pušku... Za chvilku se kolem našeho doupěte proplétal Wulfik, ve snaze nás naleznout. Nehnutě jsme s Chorchém čekali, až přijde blíž. Chekotay na střeše drancbáze se otočil jinam. Vyrazil jsem na překvapeného Wulfika. Dvakrát mě stačil trefit výstřely ze své brokovnice, a pak se nechal s výkřikem "Smysl pro smrt" bídně sežrat. Chekotay se otočil a spatřil hodujícího párače... Již jsme nechtěli sedět v doupěti, a rozhodli jsme se podívat do Lin0tovy chaloupky. K našemu překvapení vládl u stodoly čilý ruch a někteří lidé nás spatřili. Kuličky občas pročesaly místa, kde jsme se vůbec nenacházeli, a tak jsme se znovu vplížili do otrokářské základny. Otrokáři však spolu s Lin0tem obsadili Enklávskou základnu a nic nenasvědčovalo tomu, že by se jim chtělo jít k nám. Odplížili jsme se k plotu a podél něj se plazili až k Lin0tově budce, aniž by o nás Otrokáři věděli. V jednu chvíli však z Enklávské základny zmizeli, a pár minut na to nás našel Tommy Swine (myslím), a suše nám oznámil konec hry a že nás všichni všude možně hledají. Trochu smutní jsme došli do stodoly a já si hned začal vyčesávat pět kilo bodláků z vlasů.
  K překvapení všech templářů dorazil Factor a Stingi s jedním neznámým týpkem a seznali, že je po akci a že je čeká již jen jedna bezexpová ff bitva (dobývání drancbáze). Po dlouhém kecání a postupném sundavání výstroje se začalo. Drancíři obsadili svou chaloupku (Nekro fotil, Kaali se ujal luku, Lin0t se k nim přidal, aby měl nejspíš lepší výhled). Všichni ostatní obklíčili základnu a začla řež. Mě se pod pařáty dostal první nebohý Lin0t. Bylo to jak z hororu, kdy nebohou oběť příšera stahuje dolů a dotyčný marně křičí o pomoc... Další na řadě byl Justy a Tommy Swine. Justyho jsme rozsápal, leč Tommy mne dostal a já mohl jen jako mrtvola pozorovat řež. Viděl jsem i takové věci, jako je "šermování za roh" (^_^ Reziel rules...), boj o sklep (Chekotay dole jako žába na prameni), prchajícího Reinara (neutekl...) a lovce ztracených šípů Wulfika (z kuše ti to jde líp, Kaali). Drancíři padli, a tak se všichni vydali pro věci a hurá domů.
  Ti nejortodoxnější templáři (a pár těch, kteří neměli na výběr) pak ještě v kostýmech zašli do nedaleké hospůdky na kus řeči, pivo Gamma Gulp a trochu rotgutu. Jen ta vrchní byla nějaká divná (asi jí z té radiace hráblo, bo na nás čučela jak mutovaná krysa do laufu plamenometu). Ale byla prča... Suma sumárum, dle všeho nejspíš Brahminín vyhráli Drancíři díky brutální převaze a pomoci Otrokářů. Můj osobní názor je ale takový, že jim získané území bude k ničemu, neboť jim jej obsadila smečka páračů, která každou budoucí karavanu považuje za vítané zpestření jídelníčku.

  P.S. - omlouvám se všem, kteří našli na těle moje otisky zubů ^_^;;;;;
  P.P.S - já měl tři klíšťata, kdo má víc?

  Řepa out


  Chekotayův report:
   Od doby, co jsem se stal Protektorem na plný úvazek jsem si hraní na vojáčky užíval jen při buzeraci Civilní služby a občasných průzkumných misích. Bojové velení kriegsführera Bennyho či podržtašky Reinara je sice poněkud pochabé, ale dostačující. S dosti smíšenými pocity jsem tedy opět oblékal battledress a připravoval se vésti výpravu za obsazením důležité základny - Havířovského Brahmíninu.
   Bez problémů jsme překonali trosky Havířova a náležitě dali najevo všem tlupám zoufalců a squatterů, že to tady přebíráme. Na kopci stál Brahmínin, bývala báze BoS. Pronikli jsme do perimetru a ustanovili operační základnu v relativně zachovalém domečku, jehož sklep představoval výhodu ( :beer: ). Zanechal jsem jednoho pucfleka na stráži s připomínkou, aby v případě jakéhokoliv problému zavyl jako hyena, a se zbytkem bojovníků zahájil průzkum. Na první pohled byla celá základna již nějakou dobu nevyužívána, odhaduji, že hlavní síly BoS ji opustili nedlouho po zdrcující porážce na Kateřinském potoku. Nebyli jsme vybaveni plnou vědeckou aparaturou, přesto jsme zaznamenali známky NBC anomálií, například podezřelý sliz zjevně biologického původu. Všude byl děsný nepořádek, na zemi se válely poškozené kousky BoS výstroje, poztrácená munice, nejrůznější techy.
  Zanedlouho jsme potkali slídící otrokáře a znovu se vzájemně ujistili, že alianční smlouva stále platí. Společně jsme se vydali prozkoumat pohyb ve strážní budce u vchodu do základny. Pohybovali se tam tři lidé, z toho jeden byl očividně naprostý blázen a ten druhý, v bílém tričku, taky nevypadal, že by měl všech pět pistolníků pohromadě. Třetí člen se tiše ztratil v podrostu. Nechtěl jsem zbytečně plýtvat municí, rozhodně ne dřív, než je vyslechneme, a tak jsem jen zavolal na toho blázna, kdo je a co tu chce. Dal si pistoli k hlavě a řval, že živého ho nedostaneme, no tak jsme ho zastřelili. (KDO HO DOSTAL??) Ten druhý člověk byl přístupnější diskusi, poté, co jsem mu dal nůž na krk a obral ho o všechny zbraně, které stejně byly bez munice. Avšak jeho mumlání stejně nedávalo moc smysl. Ušetřil jsem jej pro pozdější výslech a psychotropní experimenty.
  V tom jsme byli napadeni zoufalým vojákem Bratrstva oceli a v boji zblízka to několik otrokářů koupilo. Po likvidaci odporu jsme pokračovali v průzkumu. Začínal jsme mít temné tušení, že jsme dorazili s křížkem po funuse, a taky že jo, v další budově už byl nafutrovovaný jakýsi obchodníček.
   Sonnderkomanndo mezitím provedlo průzkum dvou přilehlých rozvalin a pak moje hlídka spatřila, jak se k nám přibližuje malá skupinka ozbrojenců. Opět jsme chtěl ušetřit munici a zvolil jsem diplomacii. Ukázalo se, že se jedná o malý průzkumný výsadek Enklávy, se kterým jsme dohodl prozatimní separátní mír výměnou za další informace. Měli za úkol nalézt jakýsi artefakt a já se rozhodl dát jim možnost jej najít a nechat se následně zabít. :twisted: Mezitím mi nějaká banda sráčů sejmula maníka hlídajícího základnu a půlka jednotky se rozutekla, takže chvilku trvalo, než jsme je dal dohromady. Do toho na nás vlítly ty bestie - párači. Rozstříleli jsme je na hadry a pak se šli podívat, kde mají hnízdo.
  Pak už si ovšem pouze vzpomínám, jak kdosi od obchodníka koupil Nuka-Colu, načež jsou mé vzpomínky poněkud nepřehledné...

  -konec reportu, už mě to nebaví :-D

    Aktuální questy  
 • Lov zombíků
 • Výčet víček

 •   Aktuální dokumenty  
 • Drancířská písnička (ODT, 240 kB)
 • Dziki Gon: Sestřel vertibirdu (video, 9MB)

 •   Chystané akce  
 • Adventura: Těšínská aféra

 •   Proběhlé akce   50. Operace Paranoid 3
  49. PP2: Živá voda
  48. PB2: Zlatá horečka
  47. Letní bloudění
  46. Dziki gon
  45. 9. Patrola: Bílá smrt
  44. Pašerácká práce v Beskydech
  43. Volba Komandéra
  42. P'n'P: Vzpoura na křižníku
  41. Plán "Bílý"
  40. 8. Patrola: Hra o dróny
  39. OLS3: Výbušná zmes
  38. Stalkeřina ve Ždánickém lese
  37. 7. Patrola: Incydent Trzyniecki
  36. OLS2: Kladivo na čarodějnice
  35. Operace Trhání švestek
  34. 6. Patrola: Spasiteľ prichádza
  33. HC Piknik pri ceste
  32. Pohasínající naděje
  31. Jarní bloudění
  30. 5. HC Patrola: Bezva kšeft
  29. P'n'P: Reznoucí ocel
  28. Templářská webgame
  27. Obřanský odřad
  26. Podzimní bloudění
  25. Operace Paranoid 2
  24. 4. Patrola: Beskydské bloudění
  23. Operace Paranoid
  22. 3. Patrola beskydská
  21. Operace Lomená skála
  20. 2. Patrola: Sněžná hlídka
  19. Operace Sturm und Drang
  18. Operace Zubaté ostří
  17. Operace Špinavý prachy 2
  16. Quest Area LARP
  15. Stalkeřina v Třanovicích
  14. Workshop
  13. Beskydská patrola
  12. Chladná ocel 3:Krvavý jarmark
  11. HC Setkání u studánky
  10. Brahmínin
  09. Operace Frühling
  08. Chladná ocel 2: Exodus
  07. Hornosušská operace
  06. Operace Špinavé prachy
  05. Operace Chladná ocel
  04. HC Postnuclear Winter
  03. Operace Letní probuzení
  02. Operace Divoká země
  01. Operace Buldok

  Reklama:   Zážitky jsou skvělé dárky - a pokud chcete darovat zážitek jako dárek, tak jedině zážitky od Zážitkové agentury FAN MOTION . Mají tam totiž ty nejlepší zážitkové dárky. Komunitní síť Facebook nabízí nové zážitky - poznejte nové kamarády na síti Facebook. Vše o síti Facebook. Nové zážitky na Facebooku.