Templáři Vaultu Šílené Brahmíny

  Regule  
 • Ústava
 • Pravidla
 • Levelování
 • Jak se přidat?

 •   Herní svět  
 • Dějiny
 • Věděli jste, že...

 •   Družstva  
 • Drancíři
 • Zewell
 • Osamělí střelci
 • Bývalí templáři

 •   Ostatní  
 • Diskusní forum
 • Vault Šílené Brahmíny
 • Fotogalerie
 • Knihovna
 • Nukezin
 • Seminář

 •   Uživatel     Kontakty  
  Reinar
  chekotay
  Facebook


  Počet přístupů:   

  Operace Frühling


  Bitva Organizátor: Wulfik
  Místo konání: Kateřinský potok, Stonava, 22. 3. 2008
  Hodnocení: * * * *
  Účastníci: (13)
  Reinar, Kaali, Factor, Thief, Livjatán, Stingi, Řepa, Reziel, Alucard, Thief (Enklávan), Wulfik, Lišák, Archie

  Kaalího report
  Jakmile jsme dorazili na na herní místo, ukázalo se že organizátor nemá vše dodělané a byli jsme s Alucardem nuceni stříhat, třídit a sáčkovat papírky, které měly symbolizovat hlavní základnu a checkpointy. Po chvíli zdržení jsme byli vysláni postavit si základu, pod velením Reinara jsme to zvládli za pár chvil. Postupně dorazil i zbytek Drancířských jednotek (Tommy.Swine a Archie) a dostali jsme hlášku, že máme poslat průzkumníky směrem k malé osadě na nějaký souboj, byl vybrán nováček Archie a moje maličkost. Po pár minutách chůze jsme narazili na vesnici, ve které byl zřejmý pohyb – proto jsem navrhl krýt se. Po chvilce krytí na mne Alucard křikl, že mám přestat blbnout a jít pro „checkpoint papírky“. Bez otálení jsme kmitali zpátky a Reinar postavil checkpointy. Krátce po té jsme zkontrolovali zbraně a vyrazili jsme do boje.
  První kontakt se živou bytostí jsme navázali z dálky optickým přibližovačem (známý též jako dalekohled).Ten další byl ovšem horší. Zahlédli jsme, že se v oblasti vyskytuje párač (to nám kura nikdo neřek…). Chvíli jsme počkali a on někam odběhl. Při průzkumu oblasti se od nikud vynořil obchodník a nabídl nám práci – zabít párače. Nemohli jsme odolat pokušení rozstřílet si ubohou bestii, odměnou nám bylo několik zkušeností o boji tohoto monstra, hřejivý pocit u srdce a lepši vztahy s obchodníkem. Pokračovali jsme v průzkumu a uzřeli jsme, že se v oblasti nachází hlavní palebná divize BoS (To taky nebylo řečeno…). Naštěstí nestáli o konflikt a pokračovali si svou cestou. Po chvilce cesty jsme našli, vydrancovali a obsadili jsme 3 bunkry bratrstva. Ale netrvalo to dlouho a bojovníci bratrstva nás našli. Cesta dál byla blokována. Nezbylo nic jiného než se krýt a čekat jak se situace vyvine. Reinar nás takticky „přesunul“ za betonovou zítku která držela jakýsi stožár. Byli jsme dobře kryti a měli jsme i celkem slušný výhled na jednotky BoS. Z ničeho nic se objevila Enkláva a zaútočili na Bratrstvo z boku. Velitel Reinar běžel dohodnout zdalipak by se za nějakých podmínek Enkláva k nám nepřipojila – dohodli se na ceně 150 víček (inu zadarmo ani brahmína nefuní). A taky jsme se dozvěděli, že nám Enkláva zabrala základnu. Nějak jsme se z palby dostali a vydali se vstříc novým dobrodružstvím do osady.
  První věc, kterou jsme udělali, spočívala v tom, že jsme dobili zpátky naši pevnůstku. A to šlo bez problémů. Následujících 30 minut jsme se potloukali pustinou a mapovali a zkoumali oblast. Avšak chtělo to pohled z výšky. Nalezli jsme kopec a chtěli ho zdolat. Bohužel na vrcholu na nás čekal Thief (BoS) a další jednotky jsme měli v zádech. Inu jednoduší bylo dostat se nahoru přez 1 člena nežli zpátky přez 3. Když jsme byli pod vrcholem ozval se křik a v něm bylo poznat slovo „Kamikadze“ Thief se vrhl vstříc smrti, zranil Reinara a bohužel se mu podařilo zabít mou maličkost (ale za tohle bych ho nakopal do prdele párka bo sem málem hodil dršku a pád z haldy by mne stál minimálně zlomené žebra né li hůř). Teď nastává doba, ve které nevím co se dělo jelikož jsem byl na respawnu. Po chvíli přišel Tommy s Reinarosem (oby živí) a šlo se do vsi tam jsme potkali Enklávany chvíli jsme se s nimi dali do řeči. Tommy, jež hlídkoval hrdě zahlásil že se bratrstvo blíží. Hbitě byly obsazeny palposty a každý Drancíř měl v ruce kvér a šil po ocelářském šmejdu, co se do něj vešlo. Avšak potřebovali jsme pomoc a ta byla vyslyšena. Jednotky mocné Enklávy se k nám připojili v boji a společnými silami jsme zneškodnili výpad Bratrstva. Posledního žijícího BoSáka zabil Reinar a nezbývalo nic jiného než jen zničit základnu. To jsme učinili a vydali se směr spolubojovníci. Ovšem nastala zrada a párač se nám vrhl do zad, já jsem to nezvládl ale Reinar mě pomstil. Netrvalo dlouho a objevil se znovu již zmiňovaný problém – Bratrstvo. Tentokrát jsme vyrazili jako první s Enklávou na levém křídle. Bratrstvo bylo lstí obráno o pozornost, toho jsem využil já a zničil jsem jim základnu. Hned nato jsem obsadil ještě zbylé 2 bunkry. Bratrstvo bylo v koncích. Klasicky jsme chvíli klábosili s Enklávou, ale přišla zrada. Nadopovali se psychem a povraždili nás. To byl konec bitvy.
  Následovalo blbnutí se zbraněmi a všemi oblíbená bitvička: Všichni vs. Wulfik. Chudák malá…… A potom se šlo dom.
  Toto je report od průzkumníka Kaaliho hrdého příslušníka Drancířských jednotek, je to z mého pohledu na boj. Kdyby se tam někomu něco nelíbilo tak ať si napíše svůj report…
  Jinak akci vidím jako povedenou na stupnici od 1 do 10 by ode mne dostal6,448675209. Mohlo to být víš, ale ty počáteční zmatky a start bitvy v půl 12 to neumožní. KONEV!
  Ehm sem se nudil...


  Jak to všechno viděl párač
  Templaří (již komplatní banda) se vydali po chodníku vedle hlavní cesty, po několika minutách nás organizátor poslal do nějaké škarpy, prostě jsme se měli dostat do doliny odkud jsme se měli vydat k místě konání akce, Reinar vše vzal do svých rukou a s komentářem "a kde jsou schody, já chci schody" přešli jsme na druhou stranu cesty, slezli dolů a čekali . Po 10 minutách nas Wulfik vedl na misto. Za dalších 10 minut jsme dorazili . Počátek se neobešl beze zbytečných oplétaček ale to mi bylo fuk. Jako párač jsem se vydal prozkoumávat moje lovecké území. Za vícéméně hodinu se začal boj! První a druhý střet jsem zaznamenal s drancíři - škrábnul jsem Reinara a schytal asi tak 30 kuliček přičemž mě taky ocejchoval Kaali. Dvakrát jsem zemřel a uznal že drancíři byli na mě připraveni.Pak ještě si mě chtěl podat Wulfik ale byl jsem moc velké sousto. Skočil jsem do něho a rozporcoval.Vyklidil jsem pole a šel na Enklávu. Když jsem došel tak mě už čekali. Následoval skok šíleným páračem zpoza hroudy - škrabnul jsem Thiefa(enc) a málem shodil do vody. Využil jsem moment překvapení a rozsápal Reziela který mi pěkně provětral kožich olovem. Po chvílce boje mě rozsekal Thief(enc). Po oživení jdu si to ještě jednou rozdat z Enklávou. Thief(enc) a Alucard právě přebíjeli zbraně a rokovali o všem možném. Vletěl jsem mezi ně a hned zabil Thiefa(enc) ale Alucard mezi tím vytáhl zrádné ostří a rozsekal mě. Po dalším oživení jsem zabral skrýš v opuštěné Enklávske základně a čekal. Za nedlouho přišlo komando Bratrstva Oceli . Neotálel jsem a skočil na Factora -zabil jsem ho stejně jako pak Lišáka . Ale pak mě sklamalo znovu zrádné ostří. Thief vytáhl nůž a probodl mě. Když jsem se oživoval přišel do vesnice Archie- nováček drancířů- s úkolem okrást obchodníka. Po malé chvilce jsem vyčenichal jeho pach, chvíli stopoval a pak zabil(chudák Archie ani nevěděl kdo po něm šel). Pohlédl jsem znovu na Enklávskou základnu- byl tam sniper Bratrstva a začal mě ostřelovat čímž mě pěkně nasral. Vyběhnul jsem nahoru a tam ho roztrhal. Hlídka drancířu mě pak rozstřílela. Po nevím kolikátam oživení jsem se skryl ve trávě- Drancíři a Enkláva se stříleli s Bratrstvem . Za několik minut mě ominuli Kaali a Reinar. Vpadnul jsem jim do zad a zaútočil. Zabil jsem Kaaliho a vážně poranil Reinara (tan udělal nepochopitelnou otočku a do zad mi vrazil chekotayův tesák - neocenitelný pomocník každého Drancíře). Pak jsem ještě jednou naběhl na bojiště. Ale všimly se mě oči bystrého Alucarda, a Enkláva mě zabila.
  No pak jsem to zabalil. Jsem z touhle akcí nesmírně spokojen. Užíval jsem si role-playing a to je to nejhlavnější. Jestli jsem někomu ublížil tak se omlouvám, snad mě za to budete hooooodně nenávidět, protože od toho tu jsem. Konečné skore:9 smrti a 8 lidí sešlo z toho světa zpod mých pařátů.
  Chorché(sorry za chyby).  Vítěz hlavní dějové bitkyPoražený
  Reavers + Enkláva
  BoS

    Aktuální questy  
 • Lov zombíků
 • Výčet víček

 •   Aktuální dokumenty  
 • Drancířská písnička (ODT, 240 kB)
 • Dziki Gon: Sestřel vertibirdu (video, 9MB)

 •   Chystané akce  
 • Adventura: Těšínská aféra

 •   Proběhlé akce   50. Operace Paranoid 3
  49. PP2: Živá voda
  48. PB2: Zlatá horečka
  47. Letní bloudění
  46. Dziki gon
  45. 9. Patrola: Bílá smrt
  44. Pašerácká práce v Beskydech
  43. Volba Komandéra
  42. P'n'P: Vzpoura na křižníku
  41. Plán "Bílý"
  40. 8. Patrola: Hra o dróny
  39. OLS3: Výbušná zmes
  38. Stalkeřina ve Ždánickém lese
  37. 7. Patrola: Incydent Trzyniecki
  36. OLS2: Kladivo na čarodějnice
  35. Operace Trhání švestek
  34. 6. Patrola: Spasiteľ prichádza
  33. HC Piknik pri ceste
  32. Pohasínající naděje
  31. Jarní bloudění
  30. 5. HC Patrola: Bezva kšeft
  29. P'n'P: Reznoucí ocel
  28. Templářská webgame
  27. Obřanský odřad
  26. Podzimní bloudění
  25. Operace Paranoid 2
  24. 4. Patrola: Beskydské bloudění
  23. Operace Paranoid
  22. 3. Patrola beskydská
  21. Operace Lomená skála
  20. 2. Patrola: Sněžná hlídka
  19. Operace Sturm und Drang
  18. Operace Zubaté ostří
  17. Operace Špinavý prachy 2
  16. Quest Area LARP
  15. Stalkeřina v Třanovicích
  14. Workshop
  13. Beskydská patrola
  12. Chladná ocel 3:Krvavý jarmark
  11. HC Setkání u studánky
  10. Brahmínin
  09. Operace Frühling
  08. Chladná ocel 2: Exodus
  07. Hornosušská operace
  06. Operace Špinavé prachy
  05. Operace Chladná ocel
  04. HC Postnuclear Winter
  03. Operace Letní probuzení
  02. Operace Divoká země
  01. Operace Buldok

  Reklama:   Zážitky jsou skvělé dárky - a pokud chcete darovat zážitek jako dárek, tak jedině zážitky od Zážitkové agentury FAN MOTION . Mají tam totiž ty nejlepší zážitkové dárky. Komunitní síť Facebook nabízí nové zážitky - poznejte nové kamarády na síti Facebook. Vše o síti Facebook. Nové zážitky na Facebooku.