Templáři Vaultu Šílené Brahmíny

  Regule  
 • Ústava
 • Pravidla
 • Levelování
 • Jak se přidat?

 •   Herní svět  
 • Dějiny
 • Věděli jste, že...

 •   Družstva  
 • Drancíři
 • Zewell
 • Osamělí střelci
 • Bývalí templáři

 •   Ostatní  
 • Diskusní forum
 • Vault Šílené Brahmíny
 • Fotogalerie
 • Knihovna
 • Nukezin
 • Seminář

 •   Uživatel     Kontakty  
  Reinar
  chekotay
  Facebook


  Počet přístupů:   

  Operace Exodus


  Akce Chladná ocel Organizátor: chekotay
  Místo konání: Šenovské pláně, 19. 1. 2008
  Hodnocení: * * * * *
  Účastníci: (17)
  Chekotay, Reinar, Benny, Kaali, Hawkeye, Factor, Thief, Livjatán, Stingi, Javor, Necromancker, Řepa, Reziel, Alucard, Thief (Enklávan), Wulfik, Lišák

  ***top secret***
  ***event report***

  Dne 19.1.2008 se nad Šenovskými pláněmi proháněl ukrutný blizzard (trapně převlečený za déšť), a účastníci se na místo srazu prodírali metrovými závějemi (trapně maskovanými jako bláto). Slezli jsme se všici tak okolo desáté, sebranka všech možných pochybných existencí z pustiny.
  Drancíři nastoupili v sestavě (Benny, Chekotay, Reinar, Nekromancker, Kaali a Javor), za Bratrstvo dorazili Thief, Stingi, Livjatán, Wulfik (další si nepamatuji), v půli akce dorazil otrokář Hawkey. Z neprobádaných oblastí pustiny dorazilo ve vertibirdu Sturmkomando z nové frakce Die Enklave, konkrétně Sturmbandführer Alucard von Tepeš (alias cpt. Frost), Reziel a Thief (další). Za právo mutovaných zvířat na lidské maso přiběhl párač Řepa (to jako já, aby jste věděli). Neutrálním, avšak jedním z nejdůležitějších účastníků, byl fotograf celé akce. Výsledky jeho snahy můžete omrknout zde (http://thief.rajce.idnes.cz/).
  Příprava terénu netrvala dlouho, a po krátkém Chekotayově brífingu (skoro půlhodinový monolog ^_^) jsme se odebrali na pozice.
  Scénář akce byl takový - Drancíři měli za úkol protáhnout karavany se zásobami do bezpečí svých pevností (mezi námi, táhnout ty březové špalky v batozích, co mají zařezávající se popruhy, to muselo být žrádlo ^_^). Bratrstvo oceli samozřejmě nemohlo nechat nic náhodě, a tak naplánovalo přepady konvojů, čímž by notně Drancíře oslabilo. Úkolem Enklávy bylo vytvořit operační předmostí a prozkoumat situaci na bojišti (že rozhodli o dalším vývoji války, na to ještě v té době nikdo nepomyslel). Úkolem párače bylo najít něco k snědku, a zabít všechno co se pohne.
  Hvizd Chekotayovy píšťalky odstartoval operaci Exodus a masakr započal. Drancíři vyrazili s prvním konvojem, a již záhy se střetli s přepadovým oddílem Bratrstva oceli. Po krátké debatě ("Chátro jedna, zabijem vás!") započal lítý boj. Mezi tím se z vertibirdů vylodila první eskadra Enklávy a klidným krokem se vydali k bojišti. S mohutným řevem se na ně vyřítil párač (to já, aby bylo jasno). Enklávané však s chladnou profesionalitou zaujali obrannou formaci a společnými silami krvelačnou bestii přemohli (au). S trofejí z párače v Alucardových rukách se vydali vstříc probíhající bitvě mezi Drancíři a Bratrstvem. Jejich zásah rozhodl bitvu - zmasakrovali všechny, a pobrali kořist. Jen mám takový dojm, že se o ní podělili s přeživšími členy Bratrstva. Po této bitvě vznikla dočasná aliance mezi Enklávou a Bratrstvem, která rozhodla další bitvu.
  Druhé střetnutí bylo téměř identické s tím prvním - leč tentokráte bitvu přežil jen jediný člověk, tuším že Reziel (Enkláva). Po bitvě úlisní diplomaté Chekotay a Kaali dojednali s Enklávou spojenectví ("dáme vám tři piva, co vy na to?").
  Třetí konvoj vyrazil, Drancíři použili dokonce ochranný oděv, aby protáhli skrz zamořené území drahocenný náklad. Leč padla kosa na kámen, radiace byla příliš silná (ach, ta hlava, Chekotayi ^_^). I přes pomoc Enklávy však konvoj neprošel, Bratrstvo i tentokrát úspěšně zadrželo Drancíře, a získalo kořist. Situace začala být kritická...
  Čtvrtý konvoj vyrazil, a díky společnému úsilí Drancířů a Enklávy byl náklad úspěšně dopraven do cíle. Jako správní kapitalisté, profitující na komouších, Enklávané zabavili část nákladu jako cenu za svou loajalitu.
  Na řadu přišla evakuace Drancířských posádek z napadených oblastí. Nastala krutá řež, v níž Enkláva byla poražena Bratrstvem, ale za příliš velkou cenu. Oslabení těžkým bojem, oceláři byli rozdrceni pod kanadami pochodujících Drancířů. Asi nejhůř dopadl velitel BoS Thief, jelikož byl rozcupován krvelačnou hordou v cikánské férovce (ale snahu měl, všechna čest).
  Primární ukoly bylay splněny, hlavní bitvy zkončily, leč bojechtiví účastníci akce to nehodlali zabalit. Byly uspořádány team-deathmatchové bitvy, v níž padaly hlavy jedna za druhou... Nejlepší byla poslední, plynová. Všechny dýmovnice, co zbyly, padly za vlast a dodaly neopakovatelnou atmosféru této postapoklyptické řeži (banda chrchlajících a kašlajících maníků v nefunkčních plynovkách se bije ^_^...). A jelikož to nestačilo, uspořádaly se ještě duely. Každý dal do placu zbraň, a pak se tahaly dvojice. Proběhlo spousta bitek, na jejichž konci stál vítězně Řepa (to jako já).
  Záhy poté nám zábavu překazil vpád Chekotayovy máti, kterážto zmíněného nešťastníka odtáhla kamsi na zkoušky. I ostatní seznali, že jest na čase sbalit si fidlátka, tak tedy pokydali (doslova) bojiště, a vyrazili vstříc domovům.

  Toliko k reportu. Vězte však, že je to psáno z pohledu zvířete, jemuž politika a běh světa nic neříkají, tudíž jsem nejspíš popletl spoustu událostí. Za případné rozpory se skutečností se omlouvám, můžete to uvést na pravou míru jiným reportem.
  Za sebe mohu dodat, že jsem akcí nadšen, rád jsem vás poznal, bando.

  Řepa out

  ***end of report***
  ***top secret***  Tady Naleznete úctyhodných 578 fotek z akce.

  Vítěz hlavní dějové bitkyPoražený
  BoS
  Reavers + Enkláva
  BoS:R
  4:1    Aktuální questy  
 • Lov zombíků
 • Výčet víček

 •   Aktuální dokumenty  
 • Drancířská písnička (ODT, 240 kB)
 • Dziki Gon: Sestřel vertibirdu (video, 9MB)

 •   Chystané akce  
 • Adventura: Těšínská aféra

 •   Proběhlé akce   50. Operace Paranoid 3
  49. PP2: Živá voda
  48. PB2: Zlatá horečka
  47. Letní bloudění
  46. Dziki gon
  45. 9. Patrola: Bílá smrt
  44. Pašerácká práce v Beskydech
  43. Volba Komandéra
  42. P'n'P: Vzpoura na křižníku
  41. Plán "Bílý"
  40. 8. Patrola: Hra o dróny
  39. OLS3: Výbušná zmes
  38. Stalkeřina ve Ždánickém lese
  37. 7. Patrola: Incydent Trzyniecki
  36. OLS2: Kladivo na čarodějnice
  35. Operace Trhání švestek
  34. 6. Patrola: Spasiteľ prichádza
  33. HC Piknik pri ceste
  32. Pohasínající naděje
  31. Jarní bloudění
  30. 5. HC Patrola: Bezva kšeft
  29. P'n'P: Reznoucí ocel
  28. Templářská webgame
  27. Obřanský odřad
  26. Podzimní bloudění
  25. Operace Paranoid 2
  24. 4. Patrola: Beskydské bloudění
  23. Operace Paranoid
  22. 3. Patrola beskydská
  21. Operace Lomená skála
  20. 2. Patrola: Sněžná hlídka
  19. Operace Sturm und Drang
  18. Operace Zubaté ostří
  17. Operace Špinavý prachy 2
  16. Quest Area LARP
  15. Stalkeřina v Třanovicích
  14. Workshop
  13. Beskydská patrola
  12. Chladná ocel 3:Krvavý jarmark
  11. HC Setkání u studánky
  10. Brahmínin
  09. Operace Frühling
  08. Chladná ocel 2: Exodus
  07. Hornosušská operace
  06. Operace Špinavé prachy
  05. Operace Chladná ocel
  04. HC Postnuclear Winter
  03. Operace Letní probuzení
  02. Operace Divoká země
  01. Operace Buldok

  Reklama:   Zážitky jsou skvělé dárky - a pokud chcete darovat zážitek jako dárek, tak jedině zážitky od Zážitkové agentury FAN MOTION . Mají tam totiž ty nejlepší zážitkové dárky. Komunitní síť Facebook nabízí nové zážitky - poznejte nové kamarády na síti Facebook. Vše o síti Facebook. Nové zážitky na Facebooku.