Templáři Vaultu Šílené Brahmíny

  Regule  
 • Ústava
 • Pravidla
 • Levelování
 • Jak se přidat?

 •   Herní svět  
 • Dějiny
 • Věděli jste, že...

 •   Družstva  
 • Drancíři
 • Zewell
 • Osamělí střelci
 • Bývalí templáři

 •   Ostatní  
 • Diskusní forum
 • Vault Šílené Brahmíny
 • Fotogalerie
 • Knihovna
 • Nukezin
 • Seminář

 •   Uživatel     Kontakty  
  Reinar
  chekotay
  Facebook


  Počet přístupů:   
  Drancíři
  známi také jako "Reavers"
  Ostří hoši v Pustinách
  Znak Drancířů
  Profily členů

 •   Reinar, šéf týmu, zdrženlivý bojovník.
 •   Fm. Chekotay, drancířský Protektor.
 •   Justin je loajální a neohrožený válečník.
 •   Erik Linbeast je divoch, kterému to jde dobře s ocelí.
 •   UnderCage, gubernátor Havířova, je zemědělský reformátor a badatel.
 •   Firejs, lučištník.
 •   Sybr Akos je novou posilou z pustiny.
 • Základní informace o týmu:
  Drancíři... původně jen hrstka vyhladovělých, napůl šílených poutníků snažících se přežít v nelítostné Pustině. Pár rabiátů, co se dostali ke zbraním. Vše se změnilo, když se sloučily týmy Rangers a Padlí rytíři a Drancíři konečně stanuli jako víceméně stabilní jednotka. Přestali jsme kočovat a usadili jsme se, vzali pod svou ochranu do té doby nevýznamnou vesničku Horní und Suchá a vyhlásili Protektorát.
     Kdysi jsme prolézali zářící trosky a rozvaliny a rvali se o svou kůži s kdejakými nájezdníky. Nyní vybíráme daně od chráněných drnohryzů, a když si odmyslíme občasné přepady vesnic mimo naše území, žijeme vcelku spořádaným životem. Jedinou a základní touhou Drancířů je přežití, tomu se podřizuje vše. Pokud se u toho ještě i pobavíme, nejlépe u řízného punku, výborně!   Drancíři jsou velmi neukázněná skupina, přesto se sami považujeme za "ty dobré" - nezabíjíme víc, než je třeba a například znásilňování je zakázáno zvláštním velitelským výnosem. Z dob, kdy jsme byli odkázání na stalkeřinu, nám zůstala obliba v prolézání rozvalin a ve vyhledávání předválečných artefaktů. Našim heslem je "Res nullius cedit occupanti" - volně přeloženo "Když to není ničí, tak to je tvoje!" Rozumíme dost dobře běžné technice a rádi se pročítáme prastarými dokumenty - ano, někteří z nás umí číst!
    Naší identifikační barva je černá, znak týmu je ukázán výše.

  Diplomacie:
    2268: Nesvatá aliance s Cechem otrokářů slibující vzájemnou pomoc a podporu proti útoku třetí strany a nepřízni Pustiny.
    2270: Ciezsynská úmluva o neútočení a mírovém soužití s Bratrstvem oceli.
    2271: Paranoidní edikt ustanovující osadu Přátelstwí coby společnou základnu Bratrstva oceli, Drancířů a Zewellu.

  Strategická situace:
    V roce 2272 jsou Drancíři stále vyčerpaní z vleklých válek, jež hrozily zničením Protektorátu. Nadšeně využívají možnosti rozvíjet mírově svůj Protektorát a současně vysílají do Pustiny své průzkumníky. Symbolem nové éry se stala osada Přátelstwí.
    Během roku 2273 se Drancíři věnují především zvelebování Protektorátu, rozvíjením osady Přátelstwí a dálkovým průzkumem Moravy.
    Na podzim roku 2277 vypuká válka se Zewellem, což ústí také ve změnu velení. Post komandéra po Chekotayovi přebírá Reinar.

  Hodnostní systém:
  Úroveň Výložka Název Počet xp.
  0 žádná Greenhorn 0
  1 * Sběrač 50
  2 ** Válečník 120
  3 *** Stalker 220
  4 / Zbrojmistr 420
  5 // Grupper 630
  6 /// Smrtonoš 850
  7 Technomancer 1100

  Stručná historie:
    Hned při svém zrodu jsme se museli vypořádat s tlupami Otrokářů a nejrůznější špíny z Pustiny, které nerespektovaly vyhlášení Protektorátu a napadaly osídlení pod Drancířskou ochranou, či stalkeřili na námi nárokovaných územích. Za definitivní konec těchto potyček považuji operaci Chladná ocel, kde jsme využili krutého mrazu a zamořeného terénu a přepadli jsme útočnou výpravu Otrokářů. Podařilo se nám je pěkně zřídit, jen co je pravda! Dali jsme jim na vyučenou a ukázali jim hranice, za které již nepáchnou. Kaali na vartě
    Netrvalo však dlouho a Otrokáře vystřídal mnohem mocnější protivník - Bratrstvo oceli. Co je tahle organizace zač vlastně nikdo z nás pořádně neví, ale asi bude pěkně mocná. Zmerčili jsme jednu jejich základnu na východ od protektorátu, a zaútočili na ni. Šlo to jako po másle, bunkry byly dobity, posádka dostala dýkou mezi žebra, všude bylo množství pěkných techů a holodisků, prostě paráda. Jenže pak se vrátila hlídka a to už moc pěkné nebylo, tak tak jsme unikli. Oceláři se vydali po naší stopě a záhy zjistili, kdo že jim to tak pustil žilou. Začali se rojit jak vzteklé wespy! Napřed poslali prapor do Havířova, poté další prapor do Karviné, a než jsme se nadáli, byli jsme obklíčeni! Dvě mocné jednotky Bratrstva byly připraveny rozlousknout Protektorát jako ořech. Havířovští prorazili ochranný perimetr a celou zimu jsme jen s největšími obtížemi odráželi jejich nájezdy. Zjara zaútočili Karvinští, ale předešli jsme je a při mocném protiútoku jsme je zahnali!
    Nevím, co se stalo pak, zda se Oceláři zalekli, nebo prostě jejich velení kdesi za horami takhle rozhodlo, ale obě jednotky Bratrstva oceli opustily oblast, a to celkem ve spěchu. Vlítli jsme hned za nimi a zabrali jim jejich hlavní pevnost, Brahmínin. Panečku, to bylo slávy! Nad obsazeným Havířovem jsme ustanovili gubernát a začali se opevňovat. Námi kontrolované území se rozrostlo skoro dvojnásobně, jsme nyní silní a slavní všude po kraji. Nesmím zapomenout, že po celou dobu bojů s Oceláři nám zdatně sekundovali chlapci z Cechu Otrokářů - vzali jsme je na milost, a oni nám také odpustili staré neshody tváří v tvář nebezpečí totálního vyhlazení.
    Tak to bylo naše vítězství nad Oceláři, které ukončilo tu hroznou válku zvanou První drancířská. V průběhu bojů jsme v Pustinách několikrát narazili na skupinky dobře vybavených ozbrojenců, které se hlásily k frakci jménem Enkláva. Někdy jsme s nimi bojovali, někdy zůstali neutrální, občas nám i pomohli, zdá se však, že nad námi všemi visí nebezpečí další kruté války.
    Roku 2269 se Bratrstvo oceli vrátilo s novou silou a boje zachvátily celý kraj. Dnes tomu říkáme Druhá drancířská válka a byl to strašlivý konflikt. Ocelářům se podařilo prorazit naše zoufalá opevnění a zle nás sužovali, na druhou stranu, my jim nezůstali nic dlužni. Dlouhé a těžké boje byly ukončeny mírovou smlouvou, která nám všem zajistila klid pro další život.
    V roce 2271 jsme spolu s Oceláři a Zewelláky obsadili opuštěnou základnu Enklávy a vybudovali zde společnou osadu zvanou Přátelstwí. Od té doby žijeme v určité křehké rovnováze - samozřejmě, že si stále ani v nejmenším nedůvěřujeme, ale naučili jsme se spolu tak nějak vycházet.

  Stalkeři připravení vyrazit do bunkrů

   Nábor:
    I přes svou sílu Drancíři stále hledají odvážné, kteří by vstoupili do našich řad! Nezáleží, zda jsi muž či žena, ani jak jsi zmutovaný, bereme skoro každého. Preferujeme lidi z blízkého okolí Havířova, kteří nemají daleko k punku, metalu a frajerství.
    Požadujeme loajalitu k týmu, zvědavost a touhu po poznání a snahu zdokonalit svou výstroj i sebe sama. Vítáme divoké berserkry, kteří však dokáží převzít zodpovednost za sebe i své spolubojovníky. Zdá se vám to schizofrenní? Ano, my jsme poněkud schizofrenní. A vy budete také, až se k nám dáte!
    Nabízíme jistotu zavedeného týmu a podporu ostřílených Templářů - polovička z nás jsou zakladatelé Řádu. Dále také nabízíme možnost nebojové kariéry - náš tým má dost bojovníků, aby ochránil mírumilovného vědce, felčara či diplomata. Krom toho, my jsme prostě ti nejlepší! :-)
    Tak už neváhej a kontaktuj velitele týmu - chekotay na seznamu.cz - a požádej ho o vstup do řad Templářů, pod křídla Drancířů!

    Aktuální questy  
 • Lov zombíků
 • Výčet víček

 •   Aktuální dokumenty  
 • Drancířská písnička (ODT, 240 kB)
 • Dziki Gon: Sestřel vertibirdu (video, 9MB)

 •   Chystané akce  
 • Adventura: Těšínská aféra

 •   Proběhlé akce   50. Operace Paranoid 3
  49. PP2: Živá voda
  48. PB2: Zlatá horečka
  47. Letní bloudění
  46. Dziki gon
  45. 9. Patrola: Bílá smrt
  44. Pašerácká práce v Beskydech
  43. Volba Komandéra
  42. P'n'P: Vzpoura na křižníku
  41. Plán "Bílý"
  40. 8. Patrola: Hra o dróny
  39. OLS3: Výbušná zmes
  38. Stalkeřina ve Ždánickém lese
  37. 7. Patrola: Incydent Trzyniecki
  36. OLS2: Kladivo na čarodějnice
  35. Operace Trhání švestek
  34. 6. Patrola: Spasiteľ prichádza
  33. HC Piknik pri ceste
  32. Pohasínající naděje
  31. Jarní bloudění
  30. 5. HC Patrola: Bezva kšeft
  29. P'n'P: Reznoucí ocel
  28. Templářská webgame
  27. Obřanský odřad
  26. Podzimní bloudění
  25. Operace Paranoid 2
  24. 4. Patrola: Beskydské bloudění
  23. Operace Paranoid
  22. 3. Patrola beskydská
  21. Operace Lomená skála
  20. 2. Patrola: Sněžná hlídka
  19. Operace Sturm und Drang
  18. Operace Zubaté ostří
  17. Operace Špinavý prachy 2
  16. Quest Area LARP
  15. Stalkeřina v Třanovicích
  14. Workshop
  13. Beskydská patrola
  12. Chladná ocel 3:Krvavý jarmark
  11. HC Setkání u studánky
  10. Brahmínin
  09. Operace Frühling
  08. Chladná ocel 2: Exodus
  07. Hornosušská operace
  06. Operace Špinavé prachy
  05. Operace Chladná ocel
  04. HC Postnuclear Winter
  03. Operace Letní probuzení
  02. Operace Divoká země
  01. Operace Buldok

  Reklama:   Zážitky jsou skvělé dárky - a pokud chcete darovat zážitek jako dárek, tak jedině zážitky od Zážitkové agentury FAN MOTION . Mají tam totiž ty nejlepší zážitkové dárky. Komunitní síť Facebook nabízí nové zážitky - poznejte nové kamarády na síti Facebook. Vše o síti Facebook. Nové zážitky na Facebooku.