Templáři Vaultu Šílené Brahmíny

  Regule  
 • Ústava
 • Pravidla
 • Levelování
 • Jak se přidat?

 •   Herní svět  
 • Dějiny
 • Věděli jste, že...

 •   Družstva  
 • Drancíři
 • Zewell
 • Osamělí střelci
 • Bývalí templáři

 •   Ostatní  
 • Diskusní forum
 • Vault Šílené Brahmíny
 • Fotogalerie
 • Knihovna
 • Nukezin
 • Seminář

 •   Uživatel     Kontakty  
  Reinar
  chekotay
  Facebook


  Počet přístupů:   
  Tito hráči bojovali v řadách Templářů, avšak Pustina byla silnější...

  Jméno postavy: Habík
  Jméno hráče: Habík
  Hodnost:
  Družstvo: Cech otrokářů/Padlí rytíři
  Osud postavy: Po porážce Padlých rytířů během operace Divoká země odešel do Pustiny. Jeho muži jej oplakávali... ale již nikdo jej nikdy nespatřil.
  Osud hráče: Zakladatel Templářů - jeden ze dvou tvůrců původní koncepce - se po pár letech vrhl na historii, Egypt a podobně a odešel zcela ze scény.

  Jméno postavy: Benny
  Jméno hráče: Benny
  Hodnost:
  Družstvo: Drancíři
  Osud postavy: Bývalý podržtaška cechmistra Habíka se stal Kriegsführerem Drancířů. Zkázu mu přinesly yperitové granáty během operace Exodus - a úder ocelovou trubkou přes zorník plynové masky...
  Osud hráče: Zakladatel Templářů, Habíkův bratranec, vydržel déle, ale pak mu do toho také spadlo jakési stěhování, škola a podobné nesmysly.

  Jméno postavy: Jerry
  Jméno hráče: JerRy
  Hodnost:
  Družstvo: Drancíři
  Osud postavy: Zahynul při přestřelce s novým Cechem otrokářů během operace Divoká země.
  Osud hráče: Zakládající člen se poměrně rychle vydal dráhou alkoholu, cigaret, marihuany, pervitinu a (naposledy, co jsme o něm slyšeli) metamfetaminů, takže jej namísto jekoru začaly zajímat trochu jiné věci.

  Jméno postavy: Fm. Javor
  Jméno hráče: Javor
  Hodnost: Válečník (**)
  Družstvo: Drancíři
  Osud postavy: Dlouhou dobu se potloukal Pustinou s otrokářskými bandami, bojoval pod Habíkem a Bennym a pak svého velitele následoval i k Drancířům. Když došlo na podvratné operace a velkohubé chvástání, nebylo lepšího mezi drancíři! Dezertoval, když se Bratrstvo oceli přiblížilo k Perimetru, ještě před bitvou Strum und Drang.
  Osud hráče: Do Řádu vstoupil jako zakladatel, prošel většinou akcí, odešel zkraje roku 2270. Chvíli ještě chodil na Brahmíní srazy v Brně, než zcela zmizel za obzorem.

  Jméno postavy: Wulfik
  Jméno hráče: Wulfik
  Hodnost: Rytíř (**)
  Družstvo: Kruh oceli
  Osud postavy: Nováček v řadách Bratrstva oceli pod velením Thiefa rychle stoupal vzhůru. Po porážce BoS u Kateřinského potoka zůstal spolu s Henrym Thornem v krajině a pomáhal založit Kruh oceli. Posléze jej povinnosti zavolaly jinam a on odešel z oblasti.
  V roce 2271 se opět objevil, zocelen Pustinou a v zářivé zbroji, šlo však pouze o krátkou epizodu.
  Osud hráče: Nastoupil na operaci Exodus, kde vzbudil pozornost množstvím zbraní, které byl ochoten na sebe navléci. Střílel z luku na párače. Zorganizoval operaci Frühling. Na Brahmínině se pokusil přidat se k páračům. Někdy v zimě 2009 odešel z Řádu. Zúčastnil se ještě operace Paranoid.

  Jméno postavy: Thief
  Jméno hráče: Thief
  Hodnost:
  Družstvo: Kruh oceli
  Osud postavy: Po porážce BoS u Kateřinského potoka během operace Frühling byl odvolán podat vysvětlení do středoevropské centrály Bratrstva. Z bunkru již neodešel.
  Osud hráče: Velmi aktivní velitel, sehnal širokou tlupu lidí, kteří se mu zase rozutekli. Prohlásil, že postapo sucks a jedině fantasy rulez. Vydržel dělat fantasy hustodémona dva týdny, než prohlásil, že fantasy taky sucks a zmizel zcela. Objevil se na Livjatánově svatbě, má ženu, dcerku a vypadá tak o deset let starší, než by vypadat měl. A o deset kilo těžší.

  Jméno postavy: Thief
  Jméno hráče: Thief (enkl.)
  Hodnost: Nováček (*)
  Družstvo: Enkláva
  Osud postavy: Od chvíle, kdy celá jednotka Enklávy nastoupila do evakuačního vertibirdu a zmizela ze Šenovských plání, jej nikdo mimo Enklávu neviděl. Protože později celá Enkláva odešla z oblasti, patrně jej již ani nikdo více neuvidí.
  Osud hráče: Objevil se pouze na operaci Exodus, odešel zkraje roku 2268.

  Jméno postavy: Necromancker
  Jméno hráče: Necromancker
  Hodnost: Stalker ( *** )
  Družstvo: Drancíři
  Osud postavy: Necromancer byl dobrý voják a drancíř, a proto byl v létě roku 2272 pověřen ultratajnou misí. Odešel do Pustiny a patrně uspěl, avšak nikdo již o něm více neslyšel.
  Osud hráče: Přišel k nám na operaci Letní probuzení, tedy v roce 2266. Časem začal vynechávat akce z pofiderních důvodů a nakonec v roce 2271 odešel úplně, prý aby se mohl lépe věnovat své kariéře u McDonaldu. Stále zůstává na Brahmíně, zorganizoval Nukleárnu guľu 2015 a stal se kriplführerem.

  Jméno postavy: Tommy
  Jméno hráče: Tommy SWINE
  Hodnost: Válečník (**)
  Družstvo: Drancíři
  Osud postavy: Dlouhou dobu se potloukal Pustinou s otrokářskými bandami, bojoval pod Habíkem a Bennym a pak svého velitele následoval i k Drancířům. Bojoval vždy neohroženě v první linii, vrhal se do útoku, jeho střelba byla pohotová a nikdy neminula cíl. Mlčenlivý bojovník podlehl rezavým sekerám divochů během operace Zubaté ostří, jeho tělo bylo odtaženo do tábora kanibalů a sežráno.
  Osud hráče: Do Řádu vstoupil jako zakladatel, prošel většinou akcí, odešel zkraje roku 2270.

  Jméno postavy: Lišák
  Jméno hráče: Lišák
  Hodnost: Otrokář (*)
  Družstvo: Otrokáři
  Osud postavy: Padl během obrany Protektorátu při operaci Sturm und Drang!
  Osud hráče: Přišel do Řádu s Thiefem a vydržel déle než on, avšak časem se mu zhoršilo starší zranění a musel bojů zanechat.

  Jméno postavy: Yoris
  Jméno hráče: Yoris
  Hodnost: Zelenáč ( )
  Družstvo: Otrokáři
  Osud postavy: Padl během obrany Protektorátu při operaci Sturm und Drang!
  Osud hráče: Několikrát pomohl Chrome Redovi, ale pak se vrátil k fantasy bitvám, přestěhoval se do Brna a našel si milou slečnu, ta mu dala košem, tento proces se opakoval tak dlouho, až se na to vykašlal a stal se starším střelcem v Brigádě rychlého nasazení.

  Jméno postavy: Factor
  Jméno hráče: Factor
  Hodnost: 0
  Družstvo: Osamělý střelec
  Osud postavy: Bojovník Bratrstva oceli, později dezertér a obchodník odcestoval v roce 2269 za Olzu.
  Osud hráče: Karvinský tým airsofťáků.


  Jméno postavy: Jezábel
  Jméno hráče: Tína
  Hodnost: 0
  Družstvo: Osamělý střelec
  Osud postavy: Sestra drancíře Chekotaye, která byla jako maličké dítě unešena a prodána do Olmützského nevěstince. V dospělosti ji vykoupil bohatý kupec, jenž však během následné cesty zemřel. Jezábel se ujala zkušená vědma Viky, které se hodila společnost na její cestě na východ. Když se dostala do civilizace, rozhodla se Jezábel využít své nabyté svobody a vydala se s další karavanou na jih. Od té doby o ní nikdo neslyšel.
  Osud hráče: Spolu s Pájou přišli v roce 2270 do Skutče. Pak se rozhodla seknout se softem a věnovat se softballu. Dnes žije v Brně.

  Jméno postavy: Reziel
  Jméno hráče: Reziel
  Hodnost: *
  Družstvo: Enkláva
  Osud postavy: Voják Enklávy Spojených států Amerických. Po operacích na území Silesie v roce 2268 byl spolu se zbytkem jednotky převelen do centrální oblasti Čech, aby podpořil ofenzívu proti Bratrstvu. O dalších osudech není nic známo, leda že by snad Hans Rübe něco věděl...
  Osud hráče: Člen Enklávy, tedy airsoftového týmu Scabies des Hundes. Později se tým nějak rozhádal a rozpadl. Dnes se věnuje organizování Methancity.

  Jméno postavy: Daven
  Jméno hráče: Dawen
  Hodnost: *
  Družstvo: Osamělý střelec
  Osud postavy: Zmizel v Pustinách. Později obdržel otec Miroslav dopis z arcibiskupství, v němž byl informován, že "vraždící šílenec Daven je patrně již po smrti."
  Osud hráče: Stálý brahmíňan, kterého ale hra nebaví.

  Jméno postavy: Gwalrian
  Jméno hráče: Gwalrian
  Hodnost: 0
  Družstvo: Kruh oceli
  Osud postavy: Voják Bratrstva oceli podlehl drancířskému útoku během operace Špinavý prachy II.
  Osud hráče: Chvíli hrál s ostatníma ve folk-metalové skupině Radgorath, pak vyvanul úplně.

  Jméno postavy: Henry Thorn
  Jméno hráče: Henry Thorn
  Hodnost: **
  Družstvo: Kruh oceli
  Osud postavy: Během operace Paranoid II namísto noční hlídky usnul, pohodlně natažen na své pokrývce. Tak jej také ráno nalezli - krk mu podřezali Lovci lebek při překvapivém nočním útoku.
  Osud hráče: Těžko říct, co mu přelétlo přes nos tentokrát, prostě se na nás vybodnul a šel házet matkama po lidech na Stalkera...

  Jméno postavy: Chrome Red
  Jméno hráče: Chrome Red
  Hodnost: /
  Družstvo: Otrokáři
  Osud postavy: Zahynul vyčerpáním po Beskydské patrole II: Sněžné hlídce.
  Osud hráče: Přestěhoval se do Prahy a začal řešit dospělácké věci. Na Junktownu vypadal, že je pořád nadšený, ale k nám jej to již asi netáhne.

  Jméno postavy: Alexandr Folio
  Jméno hráče: Chrome Red
  Hodnost: 0
  Družstvo: Kruh oceli
  Osud postavy: Po operaci Paranoid II byl v rámci standardní rotace stažen ze Slezska.
  Osud hráče:

  Jméno postavy: Kaali
  Jméno hráče: Kaali
  Hodnost: Stalker (***)
  Družstvo: Drancíři
  Osud postavy: Během operace Paranoid II byl infikován biologickou zbraní Enklávy. Hrozilo, že zničí celý tábor odpálením autodestrukční nálože, a proto byl svými vlastními lidmi ubit.
  Osud hráče: Hraje s kapelou Radgorath, cestuje po všech těch zemích, co si o nich Rusové dodnes myslí, že jsou Rusko, a strašlivě chlastá. Taky strašlivě tloustne. Postapo je stále věrný, zušlechťuje si svou PA kérku přes celou ruku a občas přispěje na Templářský Facebook.

  Jméno postavy: Laszlo Fernzéhen
  Jméno hráče: Chekotay
  Hodnost: 0
  Družstvo: Osamělý střelec (Havířovsjka esa)
  Osud postavy: Pravidelně tak jednou ročně se v drancířských novinách Dranzen und Tanzen objeví zpráva o tom, že byl Lászlo dopaden a popraven, ale těmto propagandistickým lžím nevěří už ani samotní Drancíři. Zmizel v Pustinách? Usnul, zmožen alkoholem, na sto let? Žije v míru a lásce s párači? Kdo ví...
  Osud hráče: Inu - není čas.

    Aktuální questy  
 • Lov zombíků
 • Výčet víček

 •   Aktuální dokumenty  
 • Drancířská písnička (ODT, 240 kB)
 • Dziki Gon: Sestřel vertibirdu (video, 9MB)

 •   Chystané akce  
 • Adventura: Těšínská aféra

 •   Proběhlé akce   50. Operace Paranoid 3
  49. PP2: Živá voda
  48. PB2: Zlatá horečka
  47. Letní bloudění
  46. Dziki gon
  45. 9. Patrola: Bílá smrt
  44. Pašerácká práce v Beskydech
  43. Volba Komandéra
  42. P'n'P: Vzpoura na křižníku
  41. Plán "Bílý"
  40. 8. Patrola: Hra o dróny
  39. OLS3: Výbušná zmes
  38. Stalkeřina ve Ždánickém lese
  37. 7. Patrola: Incydent Trzyniecki
  36. OLS2: Kladivo na čarodějnice
  35. Operace Trhání švestek
  34. 6. Patrola: Spasiteľ prichádza
  33. HC Piknik pri ceste
  32. Pohasínající naděje
  31. Jarní bloudění
  30. 5. HC Patrola: Bezva kšeft
  29. P'n'P: Reznoucí ocel
  28. Templářská webgame
  27. Obřanský odřad
  26. Podzimní bloudění
  25. Operace Paranoid 2
  24. 4. Patrola: Beskydské bloudění
  23. Operace Paranoid
  22. 3. Patrola beskydská
  21. Operace Lomená skála
  20. 2. Patrola: Sněžná hlídka
  19. Operace Sturm und Drang
  18. Operace Zubaté ostří
  17. Operace Špinavý prachy 2
  16. Quest Area LARP
  15. Stalkeřina v Třanovicích
  14. Workshop
  13. Beskydská patrola
  12. Chladná ocel 3:Krvavý jarmark
  11. HC Setkání u studánky
  10. Brahmínin
  09. Operace Frühling
  08. Chladná ocel 2: Exodus
  07. Hornosušská operace
  06. Operace Špinavé prachy
  05. Operace Chladná ocel
  04. HC Postnuclear Winter
  03. Operace Letní probuzení
  02. Operace Divoká země
  01. Operace Buldok

  Reklama:   Zážitky jsou skvělé dárky - a pokud chcete darovat zážitek jako dárek, tak jedině zážitky od Zážitkové agentury FAN MOTION . Mají tam totiž ty nejlepší zážitkové dárky. Komunitní síť Facebook nabízí nové zážitky - poznejte nové kamarády na síti Facebook. Vše o síti Facebook. Nové zážitky na Facebooku.